Esimene mäng toob dramaatilise pöörde: ”Armastus võidab alati” uues episoodis kisub pingeliseks

''Armastus võidab alati'' osalised
''Armastus võidab alati'' osalised — FOTO: Kuvatõmmis saatest

Go3 originaali “Armastus võidab alati” kauaoodatud teises episoodis on Tenerife villas esimene päev möödunud ning endiselt on segadus, kes tegelikult kellega päriselus paaris on, mis tekitab osalejate vahel pinget.

Õhk on paksult täis ebakindlust osalejate tegelike paaride suhtes. Selleks, et leevendada tekkinud pingeid, otsustatakse minna vaatama pilootvaalasid. Ootamatult muutub see seiklus piinarikkaks, kui üht osalejat tabab merehaigus.

Episood võtab dramaatilise pöörde, kui toimub esimene mäng, mis seab auhinnafondi tõsisesse ohtu, sest kaotada võib märkimisväärse summa raha. See omakorda toob endaga kaasa suurema pinge ja pahameele kogu grupis ning võimendab juba olemasolevat rivaliteeti. 

Kasvavad pinged ja intriigid jõuavad murdepunktini, mis sunnivad osalejaid tegema oma esimese salajase hääletuse, et määrata see paar, kes on ka tegelikult eraelus suhtes.

“Armastus võidab alati” seab armastuse mõiste kahtluse alla läbi armukadeduse, kahtlustamiste ja rahaahnuse. Tõsielusaade annab osalejatele võimaluse avastada, kas tõeline armastus suudab ületada kõik takistused – olgu selleks siis väline intriig või sisemine kahtlus.

Vaata suve kuumima reality „Armastus võidab alati“ teist episoodi juba täna – järgmise põlvkonna teleteenuses Go3.

Kommentaarid puuduvad