Reklaam sulgub sekundi pärast

Enne ja täna: “Sõprade” staar tähistas äsja 60. juubelisünnipäeva

"Sõprade" staarid — FOTO: REUTERS/Mike Blake/File Photo/Scanpix

Hittseriaali "Sõbrad" staar Lisa Kudrow tähistas äsja oma 60. juubelisünnpäeva, mille puhul soovisid talle õnne ka kolleegid Jennifer Aniston ja Courtney Cox.

Kudrow, kes mängis "Sõprade" seriaalis üht peategelast Phoebet, tähistas oma 60. sünnipäeva 30. juulil, mille puhul lisas ta oma Instagrami storysse pildi endast koos koogiga. „See soov on teile kõigile!

Lisa Kudrow tähistas sünnipäeva
Lisa Kudrow tähistas sünnipäeva — FOTO: kuvatõmmis Instagramist

Õnnesoovidega liitusid ka tema head kolleegid ja sõbrad Jennifer Aniston (sarjas Rachel) ja Courteney Cox (sarjas Monica). 

Jennifer kirjutas oma postituses, et nad on Lisaga sõbrad olnud pea 30 aastat. „Palun ühinege minuga, et tähistada ühte minu lemmikinimest siin planeedil. LISA KUDROWIT! Ta on olnud mu sõber ja minu pere peaaegu juba 30 uskumatut aastat. Ma hindan sind... Ma armastan sind, mu armas Floosh. Üks kõige andekamaid koomikuid ja näitlejaid, kellega mul on olnud suur au töötada kõik need kuulsusrikkad aastad ja veel rohkemgi! Palju õnne sünnipäevaks Lisa!“

Kui Jennifer kutsub Lisat Flooshiks, siis Courteney kutsub Lisat Lootiks. „Palju õnne sünnipäevaks, mu Loot. Sa oled kõige targem, naljakam ja siiram inimene. Ma tunnen alati, et mind nähakse ja armastatakse, kui ma olen sinu lähedal. See on kingitus, mida sa annad neile, keda sa armastad," kirjutas Courtney Instagrami postituses.