Emotsionaalne hüvastijätt! “Ringvaate” kolleegid saatsid Grete Lõbu beebipuhkusele

Grete Lõbu
Foto: kuvatõmmis videost

“Ringvaate” üks saatejuhte, lapse­ootel Grete Lõbu tegi eile oma viimase saate ning siirdus beebipuhkusele.

Neljapäeval eetris olnud “Ringvaade” oli selle kevade viimane saade, kus saatejuhtide tandemina astusid üles Marko Reikop ja Grete Lõbu.

“Ma mõtlesin, teades, et te midagi olete korraldanud täna, et mul on ikka nii vedanud. Inimesed sünnitavad kogu aeg, see on elu normaalne osa, aga teie olete teinud sellest sündmuse. Te võtate vaevaks ja tahate teha midagi. See mõte iseenesest, et te hoolite – mul on nii hea olla,” sõnas oma kolmanda lapse ootuses Grete.

Kuigi Lõbu on seda kõike varem läbi teinud, sõnas ta, et tunne on ikka teine. “Mida vanemaks sa saad, seda rohkem sa tead, mis kõik võib tuksi minna. Sellega tuleb ka hakkama saada,” ütles ta.

Grete sai otse-eetris ka tõelise üllatuse osaliseks: Tallinna Ülikooli meeskoor esitas talle temaatilise loo “Maa tuleb täita lastega”. Selgelt oli üllatus pisarakiskuja!

Alates 2. maist asub Marko Reikopi kõrval “Ringvaadet” juhtima Anna Pihl.

Ka Grete ise jagas jäädvustust oma viimasest “Ringvaate” salvestusest Instagramis. “Kui oled suutnud omandada sellise vormi nagu mina praegu, siis oled ühtlasi ka välja võidelnud õiguse oma elu mõnda aega hoopis teises rütmis elada. Ehk siis käes on täpselt see hetk, kus astun kohe sisse oma viimasesse Ringvaate otse-saatesse. No kuniks ükskord siis jälle!” kirjutas ta.

Kommentaarid puuduvad