Ei peagi kinno minema! Äsja ilmunud hittfilmi saab vaadata nüüd mugavalt oma kodust

"Barbie" filmi saab nüüd mugavalt kodust vaadata — FOTO: 123rf

Üle maailma laineid löönud ning rekordeid purustanud film “Barbie” on nüüd saadaval Go3 videolaenutuses.

“Barbie” on 2023. aasta Ameerika fantaasiakomöödiafilm, mille režissöör on Greta Gerwig. See on Matteli samanimelistel moenukkudel põhinev esimene Barbie-film pärast arvukaid arvutianimatsioone ja erisaateid. Filmi peaosades on Margot Robbie ja Keni kehastab Ryan Gosling ning lugu jälgib paari eksistentsiaalsele kriisile järgnenud eneseleidmise teekonda. Selle on kõrvalosatäitjate sekka kuulub samuti kuulsaid näitlejaid nagu America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman ja Will Ferrell.

11. septembri 2023 seisuga on Barbie teeninud USA-s ja Kanadas 577 miljonit eurot ning muudel territooriumidel 729 miljonit eurot, mis teeb kogu maailmas 1,3 miljardit eurot.

Seda kirjeldati kui “rekordilist” kassaedu selle avanädalavahetusel ja püstitas rekordi kõigi filmide puhul, mis ei olnud järg, uusversioon ega superkangelaste teemaline. “Barbie” ületas ülemaailmselt 1 miljardi dollari piiri 6. augustil 2023, tehes sellest esimese naissoost režissööri filmi, kes on sellise saavutusega hakkama saanud. See oli ka kiireim Warner Brosi film, mis jõudis ühe miljardi dollarini, edestades “Harry Potteri ja surma vägised – 2. osa” (2011). Augusti lõpus ületas Barbie seda sama filmi uuesti, saades Warner Brosi kõige tulusamaks filmiks.

2. septembriks ületas film ülemaailmses kassades 1,365 miljardit dollarit, edestades “The Super Mario Brosi” filmi kui aasta kõige tulusamat filmi. Lisaks sai sellest kõige rohkem tulu teeninud naissoost režissööri film, ületades varasemad rekordid, mis kuulusid “Wonder Womanile” (2017) ja “Tere, ema” (2021).

Vaata ülimenukat filmi “Barbie” Go3-st!

Kommentaarid puuduvad