Koolipoiss Martin aitab kogukonda eakaaslaste kriitika kiuste: oli väga palju neid, kes mind mõnitasid

Martin Lillevere

TV3 ja Fenix Casino koostöös toimuv "Eestimaa uhkus" on Eesti ainus tänugala, kus tunnustatakse lihtsaid inimesi, kes on korda saatnud midagi erilist ja kangelaslikku - midagi, mida neilt oodatagi ei oskaks. Martin Lillevere on noor mees, kes aitab muuta Luke külas elu paremaks.

Tartu Mart Reiniku Kool 8. klassi õpilane Martin Lillevere on võtnud oma südameasjaks muuta iga argipäeva rõõmsamaks. Kogukonna heaolu eest seisev noormees aitas Luke külal püsititada uhke mänguväljaku.

’’Ma olen väga õnnelik ja ka üllatunud selle tiitli üle. Siit edasi saab minna ainult uute projektide ja saavutustega. Ma olen üllatunud sellepärast, et ma ei oodanud seda ja ma ei uskunud, et see, mida ma teen, on selline asi, mille pärast saada Eestimaa uhkuse tiitel,'' ütleb 14-aastane Martin pärast auhinna saamist.

Martin ütleb, et teda motiveerib tegutsema justnimelt halb tagasiside. ’’Nii naljakalt kui see ka ei kõlaks, siis mind motiveerib ka tegutsema need ebauskumised, mida on mulle päris palju süstitud. Ma arvan, et ma pean sellistele inimestele näitama, et ma saan hakkama,'' ütles Martin kindlameelselt.

Mänguväljaku rajamisega tegeles Martin umbes aastakene ja seda igapäevaselt. ’’Oli väga palju neid inimesi, kes mõnitasid mind, ei uskunud sellesse ja nii-öelda viskasid roikaid kodaratesse. Ka praegu siia galale tulles andsid mürgist tagasisidet mulle,'' jagab noormees.

Kuula kogu intervjuud Martin Lilleverega, kes sai ''Eestimaa uhkusel'' kogukonnahoidja tiitli.

Kommentaarid puuduvad