Ben Affleck oma kuulsast sõbrast: kui ärkaksin surnud prostituudi kõrval, helistaksin talle

Ben Affleck
Ben Affleck — FOTO: 123rf

Täna oma 51. sünnipäeva tähistav Ben Affleck on pidanud elus mitme katsumusega rinda pistma, kuid läbi aastate on tema parimaks sõbraks jäänud ikka mees, kellega Hollywoodis koos oma karjääri alustas – Matt Damon.

“Kui ma kunagi ärkaksin oma hotellitoas surnud prostituudiga, oleks Matt esimene inimene, kellele ma helistan,” rääkis Hollywoodi näitleja Ben Affleck oma kauaaegsest sõbrast Matt Damonist. Vaatame tagasi, kuidas rohkem kui 40 aastat kestnud sõprus alguse sai.

1980ndad: Affleck ja Damon kohtusid lapsena kui nende emad neid üksteisele tutvustasid.

2007. aasta Parade intervjuu kohaselt kohtus Affleck Damoniga esimest korda 1980. aastate alguses, kui nad olid 8- ja 10-aastased. Kaks elasid Massachusettsi osariigis Cambridge’is teineteisest kahe kvartali kaugusel, armastasid pesapalli ja näitlemist ning õppisid koos keskkoolis.

“… Enne Matti olin ma üksi. Näitlemine oli minu üksiktegevus, kus ma lihtsalt läksin välja ja tegin midagi, näitlesin väikeses telesaates või midagi, ja keegi ei saanud sellest aru. Ükski teine ​​laps ei teadnud, mida tegin mina, kuidas see töötas või muud,” rääkis Affleck Paradele. “Äkki tekkis mul sõber Matt ja ta sai sellest aru ja tahab seda teha ning peab seda huvitavaks ja tahab sellest rääkida. Varsti näitlesime me mõlemad.”

1990. aastad: Keskkoolis olid mõlemad näitlemishuvilised ja alustasid koos oma karjääri. 

Affleck rääkis ka 2007. aastal väljaandele Parade, et keskkooli ajal reisisid tema ja Damon regulaarselt koos New Yorki filmi- ja telecastingutele.

“Sõitsime rongiga. Mõnikord sõitsime isegi lennukiga tagasi kui oli võimalik tulla East Shuttle või People’s Expressiga,” ütles ta. “Lendamine maksis umbes 20 dollarit ja lennukis sai suitsetada. Suitsetasime nagu idioodid, sest arvasime, et peaksime täiskasvanud olema. See oli haletsusväärne.”

1990ndad: Nad avasid keskkoolis ühise pangakonto.

2023. aasta märtsis saates “The Bill Simmons Podcast” rääkis Damon saatejuhile, et tema ja Affleck jagasid oma karjääri alguses pangakontot.

“Seni, kuni ühel meist oli raha, teadsime, et meilt ei võeta korterist elektrit ära,” ütles ta.

1996: Nad elasid väidetavalt lühikest aega koos kui kirjutasid filmi “Good Will Hunting” stsenaariumi.

Forbesi andmetel ütles Affleck kord, et pärast seda, kui nad said ühe oma esimese rolli eest filmis “School ties” tasu, arvasid nad, et on rikkad ja raiskasid paari kuuga kogu raha.

Kuid üks asi, mida nad rahaga tegid, oli maja üürimine Los Angelese, kus nad väidetavalt kirjutasid filmi “Good Will Hunting” stsenaariumi.

Film
Film “Good Will Hunting” — FOTO: Image supplied by Capital Pictures/Scanpix

Detsember 1997: Näitlesid oma kirjutatud filmis “Good Will Hunting”.

Märts 1998: Sõbrad võitsid oma esimese ühise Oscari.

Affleck ja Damon pidasid väga närvilise, kuid meeldejääva tänukõne, mille käigus Affleck ütles: “Ma just ütlesin Mattile: “Kaotamine oleks nõme ja võit oleks tõesti hirmuäratav.” Ja see on tõesti väga hirmus…”

Pärast Oscari võitu läks sõprade elu, vaid üles mäge ning on näidelnud end Hollywoodi tipptegijate sekka. 

Matt Damon ja Ben Affleck
Matt Damon ja Ben Affleck — FOTO: MPIIS/Capital Pictures/Scanpix

Veell hiljuti, 21. juulil, ütles Damon, et tema partnerlus Affleckiga on üks tähtsamaid suhteid tema elus. “Ben ja mu naine ning Gary White… Need on kolm kõige olulisemat suhet minu elus,” ütles Damon.

Vaata Ben Afflecki ja Matt Damoni filme Go3-st!

Kommentaarid puuduvad