Reklaam sulgub sekundi pärast

Augustis Tallinnas esinev The Weeknd langes telesaate tõttu kriitikarahe alla: seda oli oodata

Weeknd
Weeknd — FOTO: 123rf

Laulja ja nüüd ka näitleja The Weekndi loodud seriaal "Iidol" on alates juuni algusest saanud palju negatiivset tagasisidet. Vaatamata kriitikale, on muusikul pahameelest üsna ükskõik ja ta on äärmiselt rahul oma loominguga.

Alates juunikuu algusest saab HBO vahendusel vaadata seriaali "Iidol", mille peaosas on muusik ja näitleja The Weeknd, kes mängib ööklubiomanikku, kellel on suur armastus probleemse popstaari (keda kehastab Lily-Rose Depp) vastu. Seriaal on saanud palju kriitilist tagasisidet oma lamedate tegelaste pärast ning graafilise vägivalla ja seksi kujutamise eest, kuid The Weeknd ütles intervjuus Varietyle, et "Iidoli" meeskond lähenes loole eksperimentaalselt.

Küsimusele, kas ta tunneb end saate negatiivse tagasiside tõttu heidutatuna, vastas laulja, kes on saate produtsent ja kaaslooja, lihtsalt: "Ei, ei, negatiivset tagasisidet oli oodata."

"Me mängisime selle sarja žanritega ja tegime täpselt seda, mida teha tahtsime," ütles 33-aastane mees. "Ja seetõttu pole miski üllatus."

Rääkides Instagramis sarja konarlikust teekonnast, vihjas 33-aastane laulja ja näitleja, et vastuolulist seriaali võiks jätkata ka teisel hooajal.

"Finaal," kirjutas Weeknd seriaali esimese hooaja lõppedes Instagrami postituse kirjelduses. „Olen tänulik, et saan seda hetke teie kõigiga jagada, kui hooaeg on lõppemas."

"Jätkake visiooni edendamist, hoolimata sellest, kui konarlik teekond on," lisas ta. "Jocelyn igavesti."

Kas seriaal "Iidol" ka teist hooaega näeb, on veel selgumisel. "HBO on seriaaliga väga rahul olnud. Isegi nii rahul, et kui kuulujutud meie tühistamisest levima hakkasid, läks HBO Twitterisse meid kaitsma, mida nad teevad harva. Miski pole ametlik, kuid HBO on üsna rahul," ütles noor muusik Weeknd

Vaata palju pahameelt külvanud seriaali "Iidol" Go3-st!