Reklaam sulgub sekundi pärast

Sõprus või suhe? Henrik Normanni kõrval säras noor DJ: ma lendan kasvõi teise maailma otsa talle järgi

Henrik Normann istumas saalis koos oma noore kallimaga
Henrik Normann istumas saalis koos oma noore kallimaga — FOTO: Kalev Lilleorg

Eile toimus Coca-Cola Plazas suurejooneline "Armastuse" uue hooaja esitlus, kus oli loomulikult kohal ka sarja režissöör Henrik Normann, kelle kõrval istus noor DJ Indra Smith.

51-aastase Henriku kõrval istus "Armastuse" esilusel noor ja andekas plaadikeerutaja Indra Smith, kes lõi 6. episoodi jaoks muusikapala.

Indra Smith on varasemalt jäänud ühisele pildile ka telekokk Joel Ostratiga. Ostrati nähti möödunud aasta juuli keskel Tartus toimunud Rally Estonial koos Indraga Raekoja platsil asuva Cafe Truffe terrassil. 

Kas tegemist on Normanni uue kallimaga või valitseb nende vahel pelgalt sõprus? Henrik kinnitab, et kutsus Indra "Armastuse" esitlusele, sest Indra näol on ühtlasi tegemist suure seriaali fänniga. Suhet aga Henrik noore DJ-ga veel ei kinnita. "See pole viisakas minu poolt, sest ma pole selliseid asju temaga kokku leppinud. See pole aus," ütleb ta.

Henriku jaoks on kogu "Armastuse" võtteplats justkui armastuse plats. "Oskar Seeman tuli sinna ja ma ütlesin talle: tšau, musirull! Jonathan Petersonile ütlesin ka, et kallikene, musirullikene, tule siia! Tuleb Merle Parts, kellele ütlen: tšau, musirullikene! Pange Normanni musirullide galerii," naljatleb režissöör.

"Istusin Indraga koos, see on fakt. Ta kartis, aga ma ütlesin, et tule julgelt ja vabandasin, et ma pean ringi jooksma ja siis ta seal õnnetult istus. Meid paari panna oleks liiga vara, aga pange hiljem! Vaadake Tallinna lennujaama igasuguseid välja- ja sisselende, äkki sealt võib infot tulla ja me läheme koos kuhugi. Meil on siin igasuguseid ägedaid asju plaanis," avaldab Normann.

Mis see siis tähendab õigupoolest? "Tema alustab oma Euroopa turneed ja ütles, et kas ma viitsiksin kaasa minna. Ma ei ole veel öelnud, et kas ma viitsin, aga võib-olla ma lähen. Ütleme nii, et tegu on Eesti tipp DJ-ga ja mul on suur au, et ta käis meie esikal ja igaljuhul - kui ta minu abi vajab, ma lendan kasvõi teise maailma otsa talle järgi!" kinnitab Henrik. 

Vaata fotot Henrikust ja Indrast!

Henrik koos Indraga
Henrik koos Indraga — FOTO: Kalev Lilleorg

Kommentaarid puuduvad