“Tüdrukute õhtu” staar Edgar möllab juba uues tõsielusaates: värske liha, aga liiga noor

Uus osaleja Edgar
Uus osaleja Edgar — FOTO: Go3

Värskes “Armastus võidab alati” saates puhuvad uued tuuled. “Tüdrukute õhtust” kuulsust kogunud Edgar on ilmunud taas ekraanile ja on valmis hullutama juba uusi neidusid.

“Esimesena jäi kindlasti silma Anzeelika. Ma küll ei tea miks, aga see oli esimene tüdruk, kelle peale ma pilgu viskasin ja siis vaatasin teisi kahte. Ma ei oskagi öelda, kas usun armastusse esimesest silmapilgust, aga mingi tõmme esimesest silmapilgust on kindlasti,” ütles saatesse ilmunud Edgar samal ajal kui teised saates osalevad mehed merel kala püüdsid. Tundub, et meestele on saabunud uus ja tugev konkurent.

Selles osas anti Mariole ka salaülesanne, milleks on Anzeelikaga võimalikult palju flirtimine. Mario, kes peab ülesannet saladuses hoidma, et kaotatud raha tagasi võita, aega ei kulutanud ja vahetas palavaid suudlusi Anzeelikaga kõigi ees basseinipeol. Michael, kes Anzeelikaga tuba jagab, ei tundunud säärasest vahejuhtumist väga vaimustatud, aga jättis asja sinna paika. Ju siis tõmbab Michaelit endiselt Eliina poole.

Vaata uut tõsielusaadet “Armastus võidab alati” Go3 teleteenusest!

Kommentaarid puuduvad