Kaunitari-Michael uues tõsielusaates osalemisest: loodetavasti ei pea häbi pärast silmad maas käima

Alles eelmisel aastal Michael Gregorius Bach jahtis Brigitte Susanne Hundi südant ja nüüd osaleb ta juba uues tõsielusaates “Armastus võidab alati” – miks?

Televaatajad juba teavad sind varasemalt saatest “Vallaline kaunitar”. Kas tõesti jäi ühest telekogemusest siis väheks, et sa otsustasid uude tõsielusaatesse minna? 

Need saated olid kontseptuaalselt täiesti erinevad. Kui “Vallalises Kaunitaris” võitlesid kõik mehed ühe tütarlapse tähelepanu nimel, siis “Armastub võidab alati” oli algusest peale selge, et osalejaid on tõenäoliselt pooleks – nii noormehi kui tütarlapsi on praktiliselt võrdselt.

Mis oli su peamine motivatsioon kandideerimiseks?

Tundus põnev idee ning kes ei tahaks toredate inimestega palmisaarel kahte sündmusterikast nädalat veeta?

“Vallalise kaunitari” saates jäi sinust tõelise džentelmeni mulje ja Brigitte hindas sind väga kõrgelt. Millist Michaelit saame me näha “Armastus võidab alati” saates?

Ma tahaks loota, et samasugust Michaelit, kuigi saate õhkkond oli oluliselt vabam, mistõttu oli minu olek ka kindlasti lihtsakoelisem ja vähem väljapeetum.

Säärastel suhte- ja tõsielusaadetel on Eestis võrdlemisi kehv maine – ega see sind ei heidutanud? Millised olid üldse sinu ootused antud saatele? 

Rääkides saate tegijatega kumas läbi soov teha viisakat saadet, kui tavapäraselt sarnaselt kontseptsioonilt võiks oodata. Eks mainet saab igaüks rikkuda ikka peamiselt ise – üldiselt tahaks loota, et suutsin ikka võrdlemisi viisakalt end üleval pidada ja ei pea häbi pärast silmad maas käima :)

Milliseid naisi sa lootsid saates kohata ja kas see kattus ka reaalsusega?  

Tõele au andes, mul ei olnud mingeid ootusi/lootusi osalevate tütarlaste osas. Kõik osalejad olid tegelikult huvitavad karakterid ning julgen kinnitada, et arenevaid sündmusi peaks kindlasti olema kõrvalt põnev jälgida.

Jäid sa rahule, et sa saates osalesid? Teeksid sa seda uuesti? 

Jah, mina jäin rahule ning vabalt läheks uuesti, kui miskit põnevat korraldatakse.

Täna elad sa Kanadas. Kuidas sa sinna jõudsid ja miks sa sellise otsuse vastu võtsid? 

Läksin end erialaselt täiendama, kuna jäin Eestis pisut mugavustsooni. Töötan finantsvaldkonnas ning kerge ei ole. Pean end jälle igapäevaselt täiendama ja tõestama, korralik väljakutse.

Milline on sinu suhe armastusega – armud sa kergelt või vajad rohkem aega tunnete tekkimiseks? 

See on keeruline küsimus ning olen sunnitud vastama poliitkorrektselt: sõltub täiesti olukorrast ja tütarlapsest :) Üldine tendents pigem on, et mida aeg edasi, seda rahulikumalt ja vähem tormakamalt sellistele olukordadele otsa vaatan.

Kas ja kuidas on sinu elu muutunud peale “Vallalist kaunitari”? Kas selles saates osalemine tuli kuidagigi sulle kasuks “Armastus võidab alati” saates olles? 

Tõele au andes, ega ei ole väga muutunud. Mingit käegakatsutavat kasu ka ei oskagi välja tuua – kindlasti võtsin kogu üritust natuke rahulikumalt, aga mingit eelist mul teiste osaliste ees reaalsuses ei olnud. 

Vaata uut tõsielusaadet “Armastus võidab alati” eksklusiivselt Go3 teleteenusest!

Meenuta ka artikli päises olevast videost, kuidas tundis Michael end vahetult enne “Vallalise kaunitari” esilinastust!

Kommentaarid puuduvad