„Armastus võidab alati”: viimane hääletus enne finaali ja endiselt segadused õhus

"Armastus võidab alati" — FOTO: TV3

Eelmises “Armastus võidab alati” osas teravnesid Mario ja Kaupo suhted. Osalise Edgari sõnul hoiab Mario end vaos, kuna kaamerad jälgivad nende iga liigutust. Mida toob värske osa? Kelle vahel on tärganud midagi sellist, mis muudab maailma erksamaks ja ilusamaks?

Värskes “Armastus võidab alati” episoodis võib näha nii lähedust ja sooje tundeid kui kui ka pettumust või siis lihtsalt emotsioonitumat lähenemist. Kuna tegemist oli viimase päevaga selles villas, ei lasknud osalised võimalusi käest, vaid kasutavad ära viimaseid päikesekiiri ja hullavad veidi basseinis.

Airi märkas Kaupo ja Eliina ootamatut lähedust, mis tekitas temas ärevust. Vaatepilt tundus talle väga-väga kahtlane. Airi ei suutndu oma emotsioone enam talitseda ning tõmbus seltskonnast eemale. “Oleme ka arutanud, kes võiks paar olla, aga nüüd, kui ma panen mingid asjad kokku, siis ma kahtlustan, et Kaupo ja Eliina on paar,” ütles Airi pihikaamera ees. Tõepoolest, tähelepanelikult jälgides on näha, et Kaupo suunab Eliinale rohkem tähelepanu kui kunagi varem. On see osa Kaupo kavalast plaanist või lihtsalt juhuslik kokkusattumus? Teisel hetkel võib näha tõsiselt vestlemas hoopis Kaupot ja Airit.

Hääletusplatsile kogunedes olid osaliste näod mornid ning silmis peegeldusid kahtlused. Tegemist oli viimase hääletusega enne finaali.

Vaata romantilist tõsieluseriaali  “Armastus võidab alati” Go3-st!

Kommentaarid puuduvad