“Armastus võidab alati” pesamuna Eliina kurdab: mõned vanemad osalejad tänitasid koguaeg!

22. juunil jõudis kõigi Go3 vaatajateni uhiuus tõsielusaade “Armastus võidab alati”. Osalejate seas on noorim on 21-aastane Eliina. Kuidas ta ise oma vanusevahesse võrreldes teiste osalejatega suhtus?

“Väga naljakas oli, eriti kui ennast näed telekas siis igakord on väga veider tunne vaadata. Kui mõtled, mis sa seal räägid, siis tunned, et kurat, oleks võinud teistmoodi öelda,” sõnab Eliina vahetult peale esimese saate vaatamist. 

Kõik osalejad peale Eliina on saates üle 30 aasta vanad ehk neiu oli terve seltskonna tõeline pesamuna. Kuidas see nende omavahelisi suhteid mõjutas? “Ma ei ütleks, et ma oleks seal koguaeg üksi olnud. Kahjuks meil jaotus see seltskond kaheks. Me küll veetsime koos hästi palju aega, aga olid inimesed, kellega ma tundsin end mugavamalt,” avalikustab ta.

Küll aga tuli ette ka olukordi, kus mõned vanemad osalejad justkui ema ja isa rolli enda peale võtsid. “Koguaeg tänitasid ja kui ma üritasin seletada või põhjendada ennast, siis nad ei saanud aru. Paar ütlemist oli,” meenutab ta.

Vaata artikli päises olevast videost ka, miks otsustas Eliina saates osaleda!

Kommentaarid puuduvad