„Armastus võidab alati” must hobune tekitab pingeid: üks osaleja ärritub ja loobib sõimusõnu

Armastus võidab alati
Armastus võidab alati — FOTO: Go3

Värske “Armastus võidab alati” on täis värskust ja üllatusi. Eelmises osas ilmus ekraanile “Tüdrukute õhtust” kuulsust kogunud Edgar, et uusi neidusid hullutada. Raha on võidetud, aga ka kaotatud, on asutud suhtesse, aga ka niisama flirditud. Kas kaheksas osa toob midagi konkreetsemat ja kindlamat?

Uut osalist Edgarit nähes tundub, et vanadel osalistel on elementaarne viisakus kerge kaduma. On selge, et teised mehehakatised on endast väljas ning tajuvad konkurentsi. Naljaga lendasid ka sõnad, et kohe hakkab keegi lõuga saama. Anzelika teeb meestele märkuse ja ütleb otse, et nad käituvad ebaviisakalt ning isegi ei vaevu end tutvustama. Mariole ei mahu pähe muuhulgas see, miks peaks ühel mehel olema nibuneedid: “Meesterahval nibuneedid, ei ole debiilne või?” Tundub, et see pole Mariole parim päev – ei meeldi talle söök, jook ega ka seltskond. Samuti tekivad meestel kahtlused, kas pole uus poiss Edgar mitte kellegi päris kaaslane, sest miks ta muidu teistega alles nii hilja liitus?

“Tegelikult väga cool. Ainuke asi, mis mind võib-olla natukene häirib, on Mario,” ütleb Edgar koos Kaupoga pihikaamera ees ja täpsustab, et ehk polegi tegemist otseselt häirimisega, vaid lihtsalt selline otsekohesus ei lähe Edgarile nii hästi peale. “Samas ma saan ka aru temast, sest mees tunneb konkurenti, ta saab aru, et ma tulin tema vahele.”

Mario kahtlused ja fantaasia muutuvad aga veelgi hoogsamaks – ega ometi Edgar ja Kaupo omavahel päriselt paar ei ole? “Mis mõttes nad käivad koos? Ma ei tea, mingid peded minu arust, ma ütlen ausalt,” ei hoia Mario end pihikaamera ees tagasi.

Ootuspäraselt on tseremooniaplatsile kogunedes õhk pingetest pakatav. Kas osalejad kinnitavad oma olemasoleva paarilise ja jätavad uue noormehe tühjade pihkudega või segatakse kaardipakk täielikult ümber?

Vaata uut tõsielusaadet “Armastus võidab alati” Go3 teleteenusest!

Kommentaarid puuduvad