Ants Rootslane lubab oma telesaatega revolutsiooni teha: siis saab näha, kas ma olen uhhuu või mitte

Ants Rootslane
Andra Järva

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas Ants Rootslane, kellega oli väga põnev jutuajamine. Nimelt stardib juba kevadel TV3 eetris tema uus saade.

Rootslase sõnul mõtles ta telesse mineku peale aastaid, sest pakkumisi on talle lausa mitmetest kohtadest tehtud. “Tuuli Roosma veenis mind ära ja mulle meeldis selle saate kontseptsioon ja meil on väga tugev meeskond. See saade saab olema revolutsiooniline – me ei ole mitte kunagi midagi sellist näinud tele-ekraanil, kus inimene saab ühe korraga sisuliselt väga keerulisest olukorrast vabaks!” avaldab hüpnotisöör.

“Ma annan piisavalt palju informatsiooni, et vaataja saab samastuda. Et inimene näeks ära, et see olukord, kus ta on, ei ole nii drastiline, et ta peaks sinna aastakümneteks jääma. Psühholoogilised olukorrad perekonnas, kuhu me jääme kinni, tulevad seal saates väga hästi välja ja te näete neid lahendusi,” kirjeldab Rootslane saate olemust.

Lisaks lubab Ants saatega ükskord ära tõestada, kas ta on siis uhhuu või mitte. “Meil on produtsendiga kokkulepe, et ma ei tea inimeste lugusid ette, sest muidu mul on igav!”

Saatejuhid uurisid Antsu käest, kas tõepoolest pärast kõiki neid teraapiatunde ei jää ükski lugu teda ennast kummitama. “Kui sa oled professionaal, siis sa ei lase neid lugusid enda sisse. Kui klient uksest välja läheb, siis ma unustan selle loo ära,” ütleb Rootslane. “Kõige raskemad on need, kus perekonnad on kaotanud väiksed lapsed.”

Kuula intervjuud järgi raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad