Reklaam sulgub sekundi pärast

Enne ja pärast! Lapseootel naine sai endale “Abikäe” saate abil uhiuue välimusega kodu

"Abikäsi" tõttas appi Kaisale — FOTO: kuvatõmmis

„Abikäsi“ on head tegev saade, mille meeskond läheb appi neile, kel pole omal jõul võimalik kodu remontida ja hubaseks muuta. Sel kevadel ulatatakse abikäsi peredele, kes soovivad luua paremaid elutingimusi oma lastele. Avaosas läbis täieliku muutuse beebit ootava Kaisa kodu.

Esimeses „Abikäe“ saates mindi appi Kaisale, kelle lapseootust varjutab suur mure. Nimelt on suurest perest pärit Kaisa alates teismeeast hoolitsenud nii oma õdede, vendade kui ka tervisega kimpus olnud lähedaste eest. Võimalik, et ta on sündinud Mary Poppins, sest peale kodust väljalendamist hakkas ta tööle lapsehoidjana.

Lapsed ongi Kaisa elu suur armastus ning ühe väga erilise lapsega kohtumine ootab teda ees sel suvel, sest Kaisa saab emaks. Paraku on imelise uudise kõrval ka suur mure, sest naise näiliselt ideaalne paarisuhe sai järsu lõpu. Mees nõudis aborti, kadus nelja tuule poole ning Kaisa ostis omale lapsepõlvekodu lähedale korteri, mille kõik toad vajavad hädasti remonti. Jõudumööda ja sõprade abiga on noor naine vanades risu täis ruumides püüdnud korda luua, kuid suuremateks muutusteks pole lihtsalt raha.

Saatetiim ulatas Kaisale abikäe ja andis hoogu ilusale uuele algusele. Uue kodu väljanägemine tõi naisele lausa pisarad silma.

Vaata videost Kaisa kodu enne ja pärast muutust!

"Abikäsi" on TV3s neljapäeviti kel 21.35!