Reklaam sulgub sekundi pärast

90ndate hittfilm saab järje? Adam Sandler töötab väidetavalt uue stsenaariumi kallal

CNN

Adam Sandler 2024
Adam Sandler 2024 — FOTO: ZUMAPRESS.com / Scanpix

Näitleja Christopher McDonaldi sõnul näib, et Adam Sandlerilt võib oodata järge tema kuulsale 1996. aasta golfikomöödiale “Happy Gilmore”, vahendab CNN.

Christopher McDonald, kes kehastas filmis Shooter McGavinit – Sandleri tegelaskuju Happy Gilmore’i kurikuulsat ürgvaenlast – andis reedese raadiosaate “Audacy 92.3 The Fan”  intervjuus vihjeid, et ehk võib varsti oodata filmile järge.

"Ma nägin Adamit umbes kaks nädalat tagasi. Ja ta näitab mulle "Happy Gilmore 2" esimest mustandit," ütles McDonald, viidates stsenaariumile.

Ta naljatas, et saatejuhid, kellega ta rääkis, võivad tahta selle raadiosaatest välja lõigata, sest ta ütles: "Ma ei taha olla valetaja, aga ta näitas mulle seda ja ma mõtlesin: See oleks suurepärane," ütles McDonald, kelle sõnul on tegu filmiga, mida ka fännid nõuavad. Samuti lisas McDonald, et oli stsenaariumit nähes väga rahul.

Sandler oli filmi "Happy Gilmore" (1996) üks autoritest ja sellest sai üks tema populaarsemaid teoseid.

"Happy Gilmore" ilmus Sandleri jaoks olulisel ajal, kuna ta mängis 90ndatel ka paljudes teistes armastatud komöödiaklassikas, sealhulgas "Billy Madison", "Big Daddy" ja "The Waterboy".

Loe lähemalt SIIT.

Adam Sandler astub üles ka mitmetes Go3 teleteenuses saadaval olevates linateostes!

Kommentaarid puuduvad