Võimas! Tom Cruise’st võib saada esimene näitleja, kes osaleb filmivõtetel kosmoses

Tom Cruise
Tom Cruise. Foto: Scanpix

Just siis, kui paljud arvasid, et Tom Cruise saavutas oma suurima võimaliku filmikunsti triumfi “Top Gun” jätkufilmiga, tuli staar lagedale uue põrutava ideega.

60-aastane Hollywoodi veteran on väidetavalt teinud koostööd “Bourne’i identiteedi” režissööri Doug Limaniga, et osaleda filmis, mis hõlmab filmivõtteid ka kosmoses. Selline idee oli kavas juba 2020. aastal, kuid ülemaailmne Covid-19 pandeemia peatas toona kolossaalsed plaanid.

Cruise ja Liman on väidetavalt pöördunud Universal Film Entertainment Groupi (UFEG) poole ideega, mille kohaselt reisib näitleja raketiga rahvusvahelisse kosmosejaama. “Ma arvan, et Tom Cruise viib meid kosmosesse, ta viib maailma kosmosesse,” ütles UFEGi esimees Donna Langley BBC Newsi teatel.

“See ongi plaan. Meil on koos Tomiga suur projekt välja töötamisel. Sõidame kosmoseraketiga üles kosmosejaama ja alustame filmimist.”

Langley avaldas, et suurem osa filmist filmitakse Maal, mis kulmineerub sellega, et “Cruise tegelaskuju lendab üles kosmosesse, et päev päästa”. Langley lisas, et  Cruise’ist võib saada esimene tsiviilisik, kes läheb kosmosesse väljaspool kosmosejaama. Kui film saab teoks, oleks Cruise esimene filmistaar, kes on filminud kosmoses, rahvusvahelises kosmosejaamas.

Allikas: nypost.com

Kommentaarid puuduvad