Võimas! Aasta raadiohääl Star FM kogus rahva abiga suure summa heategevuseks

Star FM

Star FM
Foto: Külli Rummel

Rahva lemmikraadiojaam Star FM korraldas Grillfestil traditsioonilise heategevusloterii, millega tänavu koguti 5600 eurot.

Äsja Eesti Meelelahutusauhindade galal tiitliga „Aasta raadiohääl“ pärjatud raadiojaama Star FM tegijad kohtusid fännidega Pärnu Vallikääru aasal toimunud Hea Toidu Festivalil Grillfest 2022. Star FM telgis sai rahvas suhelda raadiotegijatega ning fännidel oli võimalus osa võtta ka traditsioonilisest heategevusloteriist, millega koguti Pärnu Laste ja Noorte Tugikeskusele 5600 eurot!

Star FM meeskond tänab kõiki, kes kohale tulid ja loteriisse panustasid. Star FM Hommikuprogrammi juht Pille Minev tunneb heameelt, et inimesed Grillfestil Star FM telki tee leidsid ja head tegid.

„Tuleb tõdeda, et Grillfest on aasta üks südantsoojendavamaid üritusi, sest alati on väga liigutav kuulajatega silmast-silma suhelda ning tihti kohtuda lausa püsifännidega, kes Star FM tiimi uudistama tulevad,“ selgitas Pille, märkides, et Laste ja Noorte Tugikeskusele kingitud rahasumma on läbi aastate suurim, mis heategevusloteriiga kogutud. 

Kommentaarid puuduvad