Reklaam sulgub sekundi pärast

“Vii naine kallisse bensiinijaama!” Eestlased jagavad humoorikaid soovitusi valentinipäevaks

Mida teha naisega Valentinipäeval?
Mida teha naisega Valentinipäeval? — FOTO: 123rf

"Mida teha oma naisega sõbrapäeval?" küsis üks anonüümne kasutaja Redditi eestlaste foorumis. Vastuseid küsimusele pakutakse seinast seina, millest mõni on naljakam, mõni on päriselt ka abistav.

Hädaline tõdeb, et on planeerimisega hilinenud ning seetõttu pöördub teiste eestlaste poole abi saamiseks.

Vastuseid postitaja murele varieerub seinast seina. Abivalmid kommenteerijad soovitavad üllatuste tegemist.

"Tehke midagi, mida te muidu ei teeks, aga mis ei pea olema ilmtingimata valentinipäevateemaline," kirjutas üks. "See tekitab win-win (eestik. - võit-võit) olukorra: on nagu eriline päev, aga mitte sellepärast, et teised ütlevad, vaid omavahelise erilise traditsiooniga."

Teine pakkus väga lihtsa lahenduse ning soovitas postitajal oma kaaslane viia kinno filmi vaatama.

Kolmas soovitab hädalisel mõelda, mis naisele rõõmu valmistada võiks. "Mõtle, missugusele üllatusele ta on viimastel aegadel vihjanud või vähemalt, mis talle on rõõmu valmistanud ja korralda see kogemus."

!SOS! Mida teha naisega valentinipäeval
byu/anonanoner0 inEesti

Muidugi vohab kommentaariumis ka palju naljaninasid, kes soovitavad postitajale igasuguseid absurdsusi.

"Vii ta mõnda kallisse kohta - näiteks bensiinijaama...?" soovitas üks, mille peale arvas postitaja, et toidupood on ehk veelgi kallim paik.

Järgmine pakkus aga teiste meeste paanika üle naermist. "Tehke ütlemiste keskuses peale ja jälgige paanikas mehi otsimas seda õiget kinki."

Armas oli ka kommentaar mehelt, kes soovitas veeta sõbrapäev hoopis sõbraga ja mitte üldsegi oma kallimaga. "Sõbrapäeval olen ikka sõbraga. Naine las vaatab ise kas oma sõbraga on või ei."

Samuti oli postituse all ka kommenteerijaid, kes sõbrapäeva mõttetuks peavad.

"Me pole vist mehega kordagi valentinipäeva tähistanud, sest kõik on sel päeval nii üles puhutud. Me ei taha minna kuskile, kus on miljon teist inimest või osta mõttetut ülehinnatud nänni ainult ostmise pärast. Ma olen talle öelnud, et ärgu mulle sõbrapäeval ega naistepäeval lilli toogu, need on siis jubeda hinnaga (pärast on soodukaga)," selgitas üks naine oma arvamust sõbrapäevast.

Kas postitajal tänu usinatele kommenteerijatele ka ideid tekkis, ei tea, aga loodame, et tema kaaslane sõbrapäeval kurvastama ega vihastama ei pea.

Hea lugeja - anna teada, kas ja kuidas kavatsed sina tänavu sõbrapäeva tähistada!

Kommentaarid puuduvad