Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Sisuloojad Katri Kats ja Juhani Särgelep avaldasid oma esiklapse soo

Katri Kats ja Juhani Särglep
Katri Kats ja Juhani Särglep — FOTO: Erakogu

Märtsikuu lõpus teatasid Balil resideeruvad suunamudijad Katri Kats ja Juhani Särglep, et nende perre sünnib esiklaps. Nüüd avaldasid nad ka toreda video, kus avalikustavad oma tulevase lapse soo.

„Meil mõlemal oli soo kohta kõhutunne ja kõhutunne oli õige, beebitüdruk liitub meiega augustil ja me ei saaks olla rohkem elevil,“ avaldasid Katri ja Juhani oma Instagrami videopostituses.

Aprillikuu alguses rääkis Katri oma sotsiaalmeediakontol, kuivõrd keeruliselt tema jaoks beebiootus alguse sai. "Esimesed raseduskuud olid väga rasked, mul oli nii halb olla, ma ei suutnud püstigi seista ilma, et mul sees keerama ei hakkaks," avaldab ta ja lisab, et raseduse algus oli kõike muud kui meeldiv. "Olin enamiku ajast voodis ja õnnetu!"

"Mul oli raske üldse midagi süüa, miski ei maitsenud mulle ja kõik ajas iiveldama, isegi need toidud, mida muidu armastan," meenutas ta ja lisas: "Ma olin kogu aeg väsinud ja tundsin ennast täiesti kasutuna."

Kats meenutas, et 6–13 nädalad olid tema jaoks kõige kohutavamad. "Mäletan, kuidas ütlesin Juhanile, et ma ei tee seda enam kunagi uuesti läbi. Juhani oli samuti sellest šokeeritud, et mul nii halb on olla ja muidugi ta oli mulle toeks," rääkis ta.

Katri Kats ja Juhani Särglep on maailmaränduritest sisuloojad, kes on olnud koos juba alates 2009. aastast. Reisihuvilised noored on elanud mitu aastat Balil ning nende peres kasvab juba kaks kuldset retriiverit - Nala ja Nami.

Kommentaarid puuduvad