Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Sanna Marini pöörane pidutsemine on soomlased tagajalgadele ajanud

Sanna Marin
Fotokollaaž: Matias HONKAMAA / LEHTIKUVA / AFP) / Finland OUT & kuvatõmmis videost

Kolmapäeval lekkisid sotsiaalmeediasse videod, kus on näha Soome peaminister Sanna Marini sõprade seltsis pidutsemas. Kriitikute sõnul selline käitumine riigi peaministrile ei sobi ning video tõttu on Soomes tekkinud tõsine arutelu peaministri käitumise üle.

Lekkinud videotes on näha, kuidas Marin korralikult pidutseb: näha on seksikat tantsimist, joogiklaase ja kuulda sõimusõnu.

Marin möllab hoogsas meeleolus videos koos mitme Soome avaliku elu tegelasega – näha on nii kunstnik Almat kui ka tema õde Annat, fotograafi Janita Autiot, saatejuht Tinni Wikströmi, raadiosaatejuht Karoliina Tuomineni, stilist Vesa Silverit ja parlamendisaadik Ilmari Nurmineni.

Videod avaldati Soome väljaandes Iitalehti ning pole teada, kust need täpselt pärinevad või kes need lekitas. Videote põhjal jääb aga mulje, et need on filmitud erakorteris.

Skandaalse video teemal võttis sõna ka Marin ise, kelle sõnul olid videod privaatsed ning ta keeldus avaldamast, kus pidu toimus.

Kuna videos oli näha ka valget pulbrit, mis meenutas narkootikume, kahtlustatakse Marini narkootikumide tarvitamises. „Ma ei ole narkootikume tarvitanud, ma pole peale alkoholi midagi tarvitanud. Jõin kergelt alkoholi. Ma teadsin, et mind filmitakse. Aga ma usaldasin, et need videod ei leki,“ sõnas peaminister ajakirjanikele.

Sanna Marin tõdes, et tal on kurb meel, et videod on avalikuks tulnud. „Ma jään ikka oma sõpradega sõbraks. Ma ei tea, et midagi ebaseaduslikku oleks juhtunud. Mul pole midagi varjata,“ ütles Marin lõpetuseks.

Kommentaarid puuduvad