VIDEO! Nõutuim terapeut Ants Rootslane: petmine on eestlaste lemmiktegevus!

Suurejoonelisel TV3 Sügispeol käisid kohal paljud staarid, ettevõtte töötajad ning ka kanali koostööpartnerid. Meie reporter püüdis kinni Ants Rootslase ning uuris, mida põnevat toob talle sügis.

"Suvi möödus rahulikult ning nüüd on aeg jälle tegusid tegema hakata. Ega sellest Antsust nii lihtsalt lahti ei saa," sõnas ta naljatledes. Sügisel on Rootslasel samuti kiired ajad, sest tal tuleb välja uus raamat. 

"Teine raamat on esimese raamatu jätk ütleme nii. Aga kindlasti ma toon ka uued teemad sisse, mis on seotud ärimaailma ning ka filosoofilisema maailmaga," sõnas ta. "Minu jälgijad teavad, et see, mida ma välja annan on üldiselt kvaliteetne. Ma arvan, et sellest teisest raamatust võib tulla veel suurem hitt."

Uus raamat peaks välja tulema novembris. 

Ants on Eesti nõutuim terapeut. Millised mured vaevavad eestlasi enim? "Näiteks see nädal on käinud mul põhimõtteliselt ainult mehed, kes on öelnud: "Kuule ma tahaks lihtsalt normaalne mees oma naisele olla, anna mulle nippe."" Ta tõdeb, et väga palju on suhte teemasid. "Petmine on eestlaste lemmiktegevus. Juba koroonaajast alates," sõnas Rootslane muheledes. 

Kuid alati ei pea inimest maha jätma kui teine on petnud. "Seda tuleks vaadata kui arenguvõimalust mõlemale partnerile."

Vaata intervjuud päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad