Reklaam sulgub sekundi pärast

Victoria Beckham 50! Vaata, kuidas endine Spice Girl aastatega muutunud on

Johanna Alvin

Victoria Beckham sai 50-aastaseks — FOTO: AFP/Scanpix

Victoria Beckham tähistab täna oma suurt juubelit. Nimelt sai endine Spice Girl täna 50-aastaseks, mille puhul jagas tema abikaasa David Beckham armast videot naise elust.

Victoria Beckhami suure juubeli puhul postitas tema abikaasast vutilegend David Beckham erilise video, kus on näha naise elu värvikamaid hetki. Südamlikus klipis on näha hetki Victoria muusikakarjäärist, rasedusaegu kui ka armsaid momente Davidi ning nende lastega. Video tunnusmuusikaks on David valinud Bee Gees laulu "More than a woman" ning on postitusse lisanud ka armsa õnnesoovi.

"Palju õnne sünnipäevaks mu kaunile naisele. Seda sünnipäeva tähistades peaksid tagasi vaatama ja olema uhke selle üle, mida oled saavutanud, korda saatnud ja ehitanud - Posh Spice, ärinaine ja loomulikult abiellumine Inglismaa vutitiimi kapteniga. Aga sinu suurimaks eduks on sinu lapsed, nende juhendamine, armastamine ja õpetamine… Nad armastavad sind sõnadetagi, me kõik armastame sind nii väga! Head erilist päeva! Sa oled seda kõike väärt! 50 ja vormis! OLEN AUS!"

Victoria postitas ka ise pildid oma lapsepõlvest ning kirjutas juurde tänuavalduse oma perele ja lastele. "Perekond on kõige tähtsam… Ma ei oleks see, kes ma täna olen ilma oma ilusa abikaasa, oma laste ja vanemateta! Musid!" 

Kommentaarid puuduvad