Veebilehe andmetel on Brigitte netoväärtus üle kolme miljoni dollari! Hunt: ma olen hindamatu

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Kuulsuste netoväärtusi järjestava veebilehekülje People Ai andmetel on tuntud selstkonnastaari ning värskelt Kroonika Meelelahutusauhindadel aasta meelelahutaja tiitli pälvinud Brigitte Susanne Hundi varade väärtus koguni 3,25 miljonit USA dollarit (üle 3 miljoni euro).

Brigitte Susanne Hundi sõnul ei ole ta kursis, et selline info tema netoväärtuse kohta on veebis üleval. “Ükskõik, mis nad ütlevad, on liiga vähe. Ma olen hindamatu,” kommenteerib Hunt veebileheküljel kuvatud andmeid. 

People Ai andmetel oli Hundi netoväärtus juba 2019. aasta 1,95 miljoni dollari (umbes 1,8 miljonit eurot) suurune. 2022. aastal oli vastav number 2,93 miljonit (umbes 2,7 miljonit eurot) ning 2023. aastal küündib 3,25 miljonini (üle 3 miljoni euro). Brigitte Susanne Hundi netoväärtuse arvutamiseks võrreldi tema mõjukust Google’is, Wikipedias, Youtube’is, Twitteris, Instagramis ja Facebookis.

Siiski seisab veebilehel olevas kirjelduses, et antud numbrid on kujunenud sotsiaalsete tegurite kombinatsiooni arvesse võtvate arvutuste tulemusena ning Hundi tegelik sissetulek võib ülaltoodud summadest palju erineda.

Vaata täpsemalt People Ai poolt tehtud kalkulatsioone Hundi netoväärtuse kohta siit!

Kommentaarid puuduvad