Varsti kuulsam kui peremees! Taavi Libe imearmas kass kütab sotsiaalmeedias kirgi

Taavi Libe ja tema kass Urr
Taavi Libe ja tema kass Urr — FOTO: TV3/Erakogu

Taavi ja Katariina Libe peres kasvab imearmas kass Urr ja kuigi nunnud loomapildid on alati internetis laineid löönud, paistab antud telenäo lemmik kohe eriti populaarne olevat.

Libe postitas oma Facebooki seinale esmaspäeval lustaka pildi, kus on näha tema kassi turvatoolis magamas. “Kass leidis turvatunde,” kirjutas saatejuht oma foto juurde.

Kuna antud postitus kogus kiirelt üle 200 meeldimise, otsustas Libe oma jälgijaid veel ühe imearmsa kassipildiga kostitada. Antud foto all läks lahti aga tõeline lemmikloomamöll, kui inimesed ise oma karvastest pereliikmetest pilte hakkasid jagama. 

Uudise loomise hetkel on sellelgi pildil üle 200 meeldimise ja 40 kommentaari.

Kuigi Eestis seda väga palju veel ei kohta, on välismaal lemmikloomadest suunamudijad tohutult populaarsed ning nii mõnedki loomaomanikud on leidnud selle näol endale lisasissetuleku. Kas see võiks tähendada, et ka Libe kassist saab ühel hetkel suunamudija? Hetkel on talle isegi Instagrami konto juba loodud!

“Ei, ta on lihtsalt rōōmuks Eesti rahvale hallil ajal. Olles ise hall,” naeris Libe küsimuse peale.

Ühes varasemas intervjuus tunnistas Libe, et kui ta saaks kellegiga üheks päevaks kohad vahetada, oleks see tema kass. “Tal tundub nii mõnus elu olevat – tõuseb hommikul üles, joob, sööb ja magab edasi. Kuidagi tundub, et tal pole üldse muret, aga ma tahaks teada saada, et kas ta tegelikult ka tunneb, et pole üldse muret,” ütles ta.

2021 aastal käis Sirje Eesmaa Taavil ja Katariinal ka külas, et nende kassikesega lähemalt tutvuda. Üllatuslikult selgus, et pere tõeline kaisukas ja armastatud lemmikloom polnudki alguses eriti oodatud!

Enne Taaviga tutvumist oli Katariinal üks teine kass, aga kuna Taavi tundis tema ees tohutut viha ja hirmu, andis Katariina kassi ära.

Kui ühel hetkel aga selgus, et Katariina õelaps on kassidele allergiline, tuli nende perre Urr. Esialgu küll vaid prooviks, ent kassike suutis terve pererahva südamed niimoodi sulatada, et sinna ta jäigi.

Vaata videost, millises luksuses elab Taavi Libe kass!

Kommentaarid puuduvad