Värske tõsielustaar Kristina Pärtelpoeg: see saade on eriline just Hugo pärast!

Kristina Pärtelpoeg
Kristina Pärtelpoeg — FOTO: Maksim Toome

Kristina Pärtelpoeg tuli Go3s välja oma tõsielusaatega ,,Üks nädal Kristinaga”, kus tuntud suunamudija võtab vaatajad kaasa igas osas oma ühte päeva. Kristina tõdeb TV3.ee portaalile antud intervjuus, et selle saate teeb eriliseks just Hugo. Kindlasti tekkis sul küsimus, kes on Hugo. Loe edasi ja saad teada!

,,Saatepakkumine tuli mulle väga suure ja positiivse üllatusena,” sõnab Kristina, ,,arvasin kohe, et oleks huvitav inimestele näidata enda kiiret ja tegusat nädalat. Võtteperiood oli teguderohke ja glamuurne.” 

Pärtelpoeg tõdeb, et võtted juhtusid olema nädalal, kus ta oli eemal oma lapsest. ,,Minu suurim osa elust on siiski minu laps Khelani!” 

Kristina ise on väga suur tõsielusaadete fänn. ,,Seetõttu oli ka kerge antud projektile jah-sõna öelda.” Tema vaieldamatuteks lemmikuteks on ,,Keeping Up With The Kardashians” ja ,,Real Housewives”. 

,,Eesti reality-maastik on väga värviline. Ma ei saa öelda, et mu saade toob uue hingamise. Eks iga vaataja saab seda ise otsustada, kellele ja kuidas see uue hingamise toob. Minu jaoks on saade väga eriline ka Hugo pärast.”

Hugo on kõnerobot, kelle on teinud sügava puudega mees. Saates küsib Hugo Kristinalt ootamatutel hetkedel erinevaid küsimusi. ,,See on väga eriline lähenemine saatele.”

Küsimuse peale, mis tundeid Kristinas tekitas see, et kaamerad kogu aeg filmisid, vastas Pärtelpoeg, et nädal aega intensiivset filmimist oli väsitav küll. ,,Kuid see oli siiski omamoodi kogemus.”

Vaata saate ,,Üks nädal Kristinaga” teist osa Go3-st!

Näita 2 kommentaari

Kes on Pärtelpoeg?

Vasta

Nime tööle.

Vasta