Reklaam sulgub sekundi pärast

“Vallalise kaunitari” Kaspar oma suhtest: haldame kahte ägedat poissi ja ühte kassi!

Kaspar Rooni
Kaspar Rooni — FOTO: Raahel Ränk

Tõsielusaates "Vallaline kaunitar" auväärse teise koha saavutanud Türilt pärit massöör Kaspar Rooni sõnab, et peale saadet on tal läinud väga hästi. Tänaseks naudib ta armuõnne uue naisega, kellega koos kasvatatakse kahte last ja kassi.

Kaspar tõdeb, et peale saadet on ta kohtunud paljude uute inimestega ning tal on tekkinud uusi sõprussuhteid. "Eelmise aasta alguses alustasin bachata tantsutrenniga." Rooni tõdeb, et massaažiäri läheb samuti hästi. "Töötan välja koolitust, et pakkuda eratunde inimestele, kes soovivad koduste vahenditega lähedastele massaaži teha." Lisaks sellele käib ta kaitseliidu õppustel ning ka laskespordi võistlustel. "Need on oskused, millega saan oma pere kaitsta ohtlike inimeste eest."

"Mul on tekkinud kerge hasart uute väljakutsete proovimisel. Pean olema väga distsiplineeritud, sest ma ei kavatse neid asju korraks teha. Viimase aastaga olen aru saanud, et mugav elu ei ole kehale ja vaimule hea. Hästi tunnen ennast siis, kui teen asju, mis on rasked, aga kasulikud pikas perspektiivis."

Kaspar sõnab, et ka tema eraelus on kõik tasakaalus. "Armastan oma naist. Oleme tugev meeskond, kes haldab kahte ägedat poissi ja ühte kassi. Mömmi ja Mia elavad minu endise elukaaslase juures, käime lastega neid ikka vaatamas. Sellel aastal plaanime kinnisvara soetada Tallinnasse ja kokku kolida."

Mis on saanud teistest "Vallalise kaunitari" osalistest peale saadet, saad lugeda siit!

Eelmisel aastal tegi samuti saates osalenud Emmanuel koos kokteilimeister Kristoga "Vallalise kaunitari" noormeestele neid kirjeldavaid kokteile. Samuti sai omanimelise kokteili ka Kaspar. Kuidas kirjeldas Emmanuel oma sõpra Kasparit ning mida põnevat nad on koos peale saadet ette võtnud, seda näed allolevast videost!

Vaata tõsielusaadet "Vallaline kaunitar" teleteenuses Go3!