Reklaam sulgub sekundi pärast

“Vallalise kaunitari” Emmanuelile ei meeldinud BSH film: see oli Hendrik Terrase maha tõmbamine!

Eile avaldusid lõpuks Brigitte kaua oodatud film ja raamat, mis on pannud meedia kihama juba kuid. Raamatuesitusele oli kohale tulnud ka "Vallalisest kaunitarist" tuntuks saanud Emmanuel, kes neiule tuli kaasa elama.

Uurides, kas Emmanuel tuli peole hea meelega või hirmuga, tõdes ta, et tuli peole Brigittet ikkagi toetama. "Ma tulin siia nagu iga "Vallalise kaunitari" meesosaleja. Ma tulin vaatama, mis toimub ja kuidas Brigittel läheb. Läheb hästi! Selles mõttes ma tulin temaga tähistama, et vaadata, et temal läheks kõik hästi. Me teame kõik, mis on viimasel ajal meedias. See pole küll meeldiv, aga igastahes me toetame teda!"

Küsides aga, kas Brigitte on Emmanueli jaoks Eesti esiskandaalitar, avaldas mees aga pahameelt. "Teate, tema eraelu on tema eraelu. Mina hindan teda meelellahutajana. Olles siin täna, oli mõni asi, mis mulle ei meeldi kindlasti. Jah, ta esitas oma raamatu ja oma filmi, kõik läheb hästi. Ma tähistan temaga, aga mõnel määral ma tunnen, et see film oli Hendrik Terrase maha tõmbamine. Terve Eestimaa rahvas nägi seda, mis juhtus "Vallalise kaunitari" finaalis ja mina mõtlesin, et Brigitte on sellest taastunud. Ta on edasi läinud. Nagu me teame ta on mõnedega vetsus käinud ja Hendrikul on uus naine. Elu on edasi läinud. Ta on võitja! I'm the real winner here, aga see mis ma nägin tema filmis tundub mulle ikkagi nagu Hendrik Terrase maha tõmbamine!"

Emmanuel usub, et Brigitte peab selle pimeda punkti oma elus maha jätma ja eluga edasi minema.

Vaata täispikka intervjuud Emmanueliga videost!

Vaata meeleoluka õhtu galeriid SIIT!

Loe ka Brigitte vastilmunud filmi arvustust SIIT!