Reklaam sulgub sekundi pärast

”Vallalise kaunitari” Emmanuel: venelane ei oska keelt, aga mina oskan ja seetõttu räägivad eestlased mulle oma saladusi

Emmanuel plaanib veeta kogu augustikuu kainena.
Emmanuel plaanib veeta kogu augustikuu kainena. — FOTO: TV3

Podcastis “Miks me oleme idioodid?'' avaldas tõsielusaatest tuntuks saanud Emmanuel, mis kaamerate taga päriselt toimus ja mis mulje talle Brigittest jäi. Ühtlasi arutles ta, kuidas talle Eestis meeldib ja kuidas teda siin on vastu võetud.

Üks “Vallalise kaunitari” värvikamaid osalejaid on kahtlemata Nigeeria päritoluga Emmanuel ehk Manu. Kuidas ta sinna saatesse üldse sattus? “Enne saatesse minekut ma ei teadnud Brigittest muhvigi! Ma ei teadnud, kes ta on või millega ta tegeleb,” avaldab ta, et saatesse sattus ta tänu sõbranna soovitusele.

25-aastane Emmanuel on enda sõnutsi valmis millekski tõsisemaks ja üheöösuhteid ei jahi. “Ma otsin naist, kelle iseloom on nagu mu emal. Ma ei otsi järgmist girlfriendi, ma otsin midagi tõsisemat juba. Kedagi, kellega ma saaksin pereelu luua, aga et ma saaksin seda ettekujutada, siis ma peaksin nägema mu ema sarnasusi selles naises. Mu ema on kannatlik, armas, sõbralik ja kui ma ei näe seda ühegi naise sees, siis kahjuks, it’s not happening!” avaldab noormees.

Samuti ütles ta, et eestlased räägivad talle saladusi. “Mul on vedanud, et eestlased võtavad mind sõbralikult omaks. Kui venelane ei räägi eesti keelt, aga mina räägin, siis eestlased räägivad mulle oma saladusi. Päeva lõpuks ei loe, mis värvi sa oled, aga eestlased austavad seda, kui sa räägid eesti keelt ja kui sa oled eesti kultuuri õppinud ning sa näitad, et sul on huvi,'' avaldas Emmanuel.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist.