Reklaam sulgub sekundi pärast

Vaata otse! Sel nädalavahetusel selguvad Simple Sessionil parimad trikiratturid ja rulasõitjad

SS22 hõbemedal Richard Tur
Foto: pressimaterjal

Sel nädalavahetusel, 11.–12. juunil toimub Tallinnas, Põhjala tehases Simple Session, kus võtavad omavahel mõõtu parimad trikiratturid ja rulasõitjad üle kogu maailma. Ekstreemspordifestival jõuab kaheksa kohaliku ja rahvusvahelise kanali vahendusel enam kui miljonite vaatajateni üle kogu maailma. Eestikeelset ülekannet on võimalik jälgida Postimehe veebis ning samuti on võistlus täna ja homme nähtav Simple Sessioni kodulehel.

 

Tänavu 22. korda toimuval Simple Sessionil võtavad omavahel mõõtu 100 trikiratturit ja rulasõitjat ühtekokku 28st riigist. Teiste seas on kohal eelmiste aastate võitjad, rulatajad Ivan Monteiro (Brasiilia) ja Liam Pace (USA) ning BMX-sõitjad Broc Raiford (USA), Boyd Hilder (Austraalia) ja mitmekordsed võitjad Kevin Peraza (Mehhiko) ja Felix Prangenberg (Saksamaa). Samuti mitmed Simple Sessioni publikule aastate jooksul tuttavaks saanud ekstreemsportlased ning olümpiamängudel osalenud sõitjad.

Ajakava:
Laupäev, 11. juuni
13.00–15.45 Rula kvalifikatsioonid
17.00–19.45 BMX kvalifikatsioonid

Pühapäev, 12. juuni
14.00–16.30 Rula finaalid
19.30–22.00 BMX finaalid

Simple Sessioni ülekandeid on võimalik jälgida rahvusvahelistel kanalitel Fuel TV, Edge TV, Insight TV, Unreel; Prantsusmaal, Belgias, Luksemburgis ja Šveitsis levival Extreme MCS kanalil ning Baltikumis on võimalik vaadata ülekandeid Postimehe, TvNet (Läti) ja 15min (Leedu) veebis. Samuti on ülekanne nähtav Simple Sessioni kodulehel simple.session.ee ning võistlust näeb ka Põhjala tehase õuealal, kuhu on tasuta sissepääs ning kus on nädalavahetusel mitmeid tegevusi toimumas.

Simple Session 2022 esitleja on Doritos. Festivali toetavad Visit Estonia, Red Bull, Sportland, LHV, KIA, Daim, Ampler Bikes, Canyon Bikes, Äike, Kunstform, Outbnd, Balbiino, Metsä, Viljandi Burger, Värska, Postimees, MyHits, Kultuuriministeerium ja Tallinna linn.

Kommentaarid puuduvad