Uus inimene? Vaata, millised staarid on iluprotseduuriga oma välimust pea tundmatuseni muutnud

iluprotseduurid
Foto: TV3/ Scanpixi pildid

Aina nooremad inimesed soovivad iluprotseduuridega välimust korrigeerida. Kahjuks ei pruugi kõik iluprotseduurid alati õnnestuda või minnakse nendega liiale, mistõttu võivad inimesed peale kosmeetilist kirurgiat muutuda tundmatuseni. 

Tihtipeale tunnevad just avaliku elu tegelased ja staarid survet säilitada nooruslik välimus ning selleks valivad väga mitmed kuulsused kosmeetilise kirurgia. Aastatega on mitmed tuntud inimesed iluprotseduuride tagajärjel oma välimust kõvasti muutnud ning mõnest on saanud kui uus inimene. 

Victoria Beckham

Victoria Beckham sai tuntuks tüdrukutebändist Spice Girls ning on abielus vutistaari David Beckhamiga. Victoria on olnud aastaid meedia tähelepanu all ning kui võrrelda nooremas eas tehtud pilte ja praeguseid fotosid, siis on näha, et ta on aastate jooksul lasknud oma välimust rohkelt korrigeerida. 

Beckham ise on aga iluprotseduure eitanud. “Iluprotseduurid ei ole mind kunagi paelunud. Ma olen õnnelik sellena, kes ma olen ja olen iseenda parim versioon, selle asemel, et ma hakkaksin liiga palju oma välimust muuta,” rääkis Beckham, et ta väärtustab loomulikku ilu. 

Iluteenindajate sõnul on Beckham siiski lasknud korrigeerida nii oma nina, näokuju, lõuajoont kui ka põsesarnu. 

iluprotseduurid becham

Hunter Tylo

Hunter on Ameerika seriaalinäitleja, kes on Eesti televaatajatele enim tuntud sarjast “Vaprad ja ilusad”. Rohked ilusüstid ja -protseduurid, mis Hunter endale aastate jooksul teinud on, ei ole jäänud märkamatuks ühelegi televaatajatale.

Hunter on aastate jooksul paigaldanud põseimplantaadid, tõstnud kulme, teinud huulte täitesüste, korrigeerinud nina ja lõuajoont.

iluprotseduurid Hunter
Foto: Pinterest

Khloé Kardashian

Khloe ja tema perekond said tuntuks sarjast “Keeping Up with The Kardashians”. Kardashianid on Hollywoodi üks kõige kuulsam ja jõukam perekonda. Tütar Khloe on aastate jooksul iluprotseduuriga väga palju välimust tuuninud, mis pole avalikkusele märkamatuks jäänud.

Khloe puhul on näha, et ta on aastate jooksul oma näo täielikult ümber lõiganud – naine on muutnud oma nina, paigaldanud põse- ja lõuaimplantaadi, korrigeerinud lõuajoont, teinud näo rasvaimu ja kulmude tõstmise ning huuli süstinud. 

Khloe iluprotseduurid
Foto: Pinterest

Courteney Cox

Üks paljudest kuulsustest, kes on tunnistanud, et kahetseb iluprotseduuride tegemist, on Ameerika seriaali "Sõprade" täht Courteney Cox. Ta on rääkinud, kuidas arstid ütlesid talle pidevalt, et "väike süst siin või täiteaine seal" aitaks nooremat välimust säilitada või tulemusi parandada.

Cox tegi täitesüste huultesse ja põsesarnadesse ning samuti kasutas kortsude eemaldamiseks Botoxit.

Tänasel päeval väidab Cox, et enam täiteaineid ei süsti, sest need muutsid ta täiesti uueks inimeseks ning ta ei tundud ennast enam ära. Lisaks ütles Cox, et näitlejana on väga oluline, et nägu liiguks ja miimika toimiks, mis aga Botoxiga pea võimatuks muutus.

Cox iluprotseduurid
Foto: National Enquirer

Nicole Kidman

Nagu paljud teised kuulsused on Austraalia näitlejanna Nicole Kidman teinud aastate jooksul noorema välimuse säilitamiseks iluprotseduure. Ise näitlejanna kosmeetilise kirurgia tegemist kunagi tunnistanud ei ole. Nicole on tunnistanud vaid, et ta proovis Botoxit, aga see tegi ta näo liikumatuks, mistõttu otsustas viimane väidetavalt sellest loobuda. 

Nicole puhul on avalikkus aastate jooksul täheldanud nii näokuju, nina, lõuajoone kui ka põsesarnade muutust. 

Kidman
Foto: Laredo Tribune

Kylie Jenner

Kylie Jenner on olnud meedia ja avalikkuse tähelepanu keskpunktis lapsest saati. Ta oli kõigest 10-aastane, kui hakkas esinema oma pere tõsielusaates “Keeping Up With The Kardashians”. Ta kasvas sõna otseses mõttes meedia pilkude all. Ja see on olnud üks dramaatiline teekond.

Kylie alustas 15-aastaselt oma meigitoodete loomist, mis on tänasel päeval tohutu menu saavutanud. Kylie alustas oma kuulsate huulekomplektidega, millest arenes seejärel Kylie Cosmetics ja nüüd Kylie Skin. Tema meigisari ei andnud talle mitte ainult identiteeti väljaspool perekonna tõsielusaadet, vaid tegi temast 21-aastaselt ka isehakanud miljardäri.

Nende aastate jooksul on aga meedia näinud, kuidas Kylie välimus on drastiliselt muutunud. Pikka aega proovis naine iluprotseduuride tegemist eitada. Näiteks väitis ta, et tema huuled tunduvad täidlasemad, sest kasutab spetsiaalselt oma brändi huulepulka ja joonistab huulejoone suuremalt.

Hiljem on ta aga tunnistanud, et on lasknud huuli süstida. Nagu piltidelt näha pole huuled siiski ainukesed – Kylie on lasknud korrigeerida oma näokuju, nina ning tõsta kulme ja paigaldanud lõua- ning põseimplantaadid.

Jenner
Foto: Laredo Tribune

Kommentaarid puuduvad