Uued väljakutsed! Jüri Pootsmannist saab armastatud raadio uus saatejuht

Jüri Pootsmann
Jüri Pootsmann / Pilt: Külli Rummel

Sügistuuled puhuvad armastatud muusiku Jüri Pootsmanni õuele ka mitmed uued väljakutsed. Meil on hea meel teatada, et temast saab Power Hit Radio uus saatejuht ja kõik kuulajad saavad Jüri Pootsmanni eetris kuulata igal argipäeval.

”Tunne on hea ja olen väga põnevil. Heas mõttes ärev tunne on ka, sest pärast pikki aastaid uude kohta minnes on alati teistsugune tunne. Ma tegeikult juba väga ootan neid uusi eesootavaid väljakutseid,” räägib Jüri Pootsmann täna, oma esimesel tööpäeval Power Hit Radios. Ta lisab, et on olnud alati uute väljakutsete fänn ja seega võttis ta selle pakkumise ka kiirelt vastu.

Eetris saab Jüri Pootsmanni kuulata igal argipäeval kell 12.00-17.00, reedeti 15.00-19.00. ”Mina hakkan juhtima esmaspäevast kuni neljapäevani päevast Power Hit Radio saadet. Lasen head muusikat ja tutvustan laulude tausta ning aitan kurssi viia inimesi ka raadio playlistiga. Reedeti juhin koos Carine Jessica Kostlaga New Music Friday’d,” avalikustab ta.

Eelnevalt töötas Jüri Pootsmann MyHits’is, kus ta juhtis koos Kristina Suuroja ja Indrek Vaheojaga hommikuprogrammi. ”See muutus oli väga hea asjade kokkulangemine. Varajaste ärkamistega harjusin ära, aga tegelikult otsisin ka uusi väljakutseid. Kuidagi asjad langesid kokku nii, et ma sattusin õigel ajal õigesse kohta,” räägib Pootsmann muutusest.

Ta ise tõdeb, et uues raadiokanalis töötamine mahutub ideaalselt tema päevakavasse. ”Hommikud on olemas, ma saan neid nautida ja õhtul ei ole sunnitud nii vara magama minema. Ma olen pikalt soovinud sellist 9-17 töökohta, saan ka siis normaalse inimese tunde kätte,” arutleb Pootsmann ja lisab, et sellise elustiiliga saab ka kõik esinemised õhtusel ajal oma graafikusse sättida.

”Ma ütlen ausalt, et Poweri kuulaja olen ma nüüd väga suur. Kindlasti kuulake kõik Power Hit Radiot ja hoidke pöialt, sest et kõik on uus septembrikuus,” ütleb ta.

Lisaks raadiotööle näeb Jüri Pootsmanni sel sügisel ka tele-eetris, sest koos Inesega hakkab ta juhtima TV3 suursaadet ”Tantsud tähtedega”.

Kuula Power Hit Radiot siit.

Kommentaarid puuduvad