Uskumatud nimed! Karl-Erik Taukar on sugulane mitme tuntud eestlasega

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Saates “Sinu uus sugulane” selgus, et mitu Eesti palavalt armastatud muusikut on suguluses Karl-Erik Taukariga. Tundub, et muusikuveri voolab neis kõigis.

ETV saates “Sinu uus sugulane” selgus, et Karl-Erik on ema liini pidi sugulane Üllar Jörbergiga ning nad jagavad sama esiisa. Taukar oli äärmiselt üllatunud. “Me mõlemad oleme ju inimesed, kellele meeldib meelt lahutada!”

Sellega aga alles algas Taukari tuntud sugulaste nimekiri ning muusik kohtus kahe oma uue pereliikmega Lauluväljakul. Vahetult enne uue sugulasega kohtumist tõdes Taukar, et tahaks väga, et ta juba seda inimest tunneks. “See oleks jackpot!”

Esimesena saabus Robert Linna ning kumbki mees ei suutnud oma silmi uskuda. Robert arvas, et ehk on Taukar hoopis kaassaatejuht ning uskus, et uus sugulane on veel peidus. Tuleb välja, et mehed on omavahel 5. põlve nõod, mis on pigem lähedane sugulustase. Kuna vereliin läheb Roberti ema kaudu, siis on Karl-Erik sugulane ka Reet Linnaga. “Ma absoluutselt ei osanud seda oodata,” sõnas Robert.

Ka sellega ei lõppenud üllatuste rida.

Järgmisena saabus kohale ka Tanel Padar, kes on samuti Karl-Eriku ja Roberti sugulane. Mehed kallistasid ning naersid rõõmust. “Enam ei saaks olla rohkem rahul,” vastas Taukar küsimusele, kas ta on oma uute sugulastega rahul. “Ma olen sõnatu!” oli Padari reaktsioon. Mehed naljatlesid, et kogu olukord lõhnab perebändi järgi.

Ka veel selle pauguga üllatuste jada ei lõppenud ning saatejuht Anna Pihl üllatas mehi veel ühe uue sugulase ning muusikageeniusega, kelleks oli Alo Mattiisen.

Robert naljatles: “Meil on bänd juba olemas ja nüüd on kava ka!”

Pärniku Ann on kõigi nende meeste esiema ning muusikud usuvad, et küllap ka temagi oli üks kõva laulunaine.

ERR
ERR “Sinu uus sugulane” saate kuvatõmmis — FOTO: ERR “Sinu uus sugulane”

Vaata saadet “Sinu uus sugulane” ERRist!

Kommentaarid puuduvad