Üllatav! Üks Spice Girls’i vürtsitüdrukutest liitus tuntud kohtinguäpiga, et leida armastus

Spice Girls 2007. aastal / Foto: Scanpix
Spice Girls 2007. aastal / Foto: Scanpix

Spice Girls’i laulja Mel C liitus pärast valusat lahkuminekut kohtingurakendusega Hinge, et leida oma ellu uus armastus, vahendab The Sun.

Selle suve lõpus jõudis Briti meediasse uudis, et kunagise menubändi liige Mel C on lahku läinud on seitsmeaastasest suhtest ja ei pelga olla tänasel päeval vallaline. Melanie Chisholm läks lahku oma poiss-sõbrast Joe Marshallist. 48-aastane Mel, kellel on endise Thomas Starriga tütar Scarlett (13), oli alates 2015. aastast koos 40ndates eluaastates muusikajuhi Joe’ga.

Mõned kuud tagasi väitis üks allikas, et Mel C on raamatu esitluse, DJ-töö ja muude projektidega väga hõivatud. Oma vähese vaba aja soovib naine pühendada tütrele ja seetõttu ei jää tal suhteks väga palju ega. Seega tehti otsus, et ühist teed paarina enam ei jätkata.

Kuid nüüd kirjutab Suurbritannia väljaanne The Sun, et naine otsib aktiivselt suhtlust kohtinguportaalidest. “Ma olen vallaline ja vaatan veidi ringi. Tundub, et on palju ägedaid tüdrukuid, kuid kõik ägedad ja kenad poisid on geid,” kurdab Mel C.

Mel C kirjutas oma mälestusteraamatus “The Sporty One: My Life as a Spice Girl”, et langes tüdrukutebändi kõige esimesele kontserdile eelnenud õhtul seksuaalse rünnaku ohvriks. Mel’i sõnul oli tema kuritarvitajaks massaažiterapeut. 

Melanie sõnul ei pidanud juhtunu esialgu tema raamatusse jõudma, kuid ta mõistis, et peab juhtunuga toimetulemiseks seda jagama. “Kui ma raamatut kirjutasin, tuli see mulle taas meelde ja ma sain aru, et ma polnud isegi ei mõelnud, et see võiks mu raamatus olla,” ütles ta. “Mõtlesin pikalt, kas ma tahan seda ikka paljastada, kuid sain aru, et tegelikult on sellest rääkimine ja sellega tegelemine minu jaoks väga olulised.”

Mel C / Pilt: Scanpix
Mel C / Pilt: Scanpix

Kommentaarid puuduvad