Üllatav! Need on vähetuntud faktid maailmastaari Beyoncé kohta

Beyoncé Knowles
Beyoncé Knowles — FOTO: Scanpix

Täna ja homme on kõikidel Beyoncé Knowlesi fännidel võimalik osa saada tema suurejoonelisest maailmaturneest. Nimelt annab popdiiva 10. ja 11. mail Stockholmis kontserdi. Uurisime selle puhul, millised on vähetuntud faktid kõige hinnatuma lauljanna kohta.

Siin on vähetuntud faktid Beyoncé kohta:

  • Beyoncé hakkas laulmise ja tantsimisega tegelema varajases lapsepõlves. Suurema tuntuse saavutas ta bändiga Destiny’s Child, mis on kõigi aegade suurima müügieduga tüdrukutebänd.
  • 2006. aastal tunnistas Beyoncé, et ta on põdenud sügavat depressiooni. Seda põhjustasid pika aja jooksul kogunenud pinged, näiteks süüdistas meedia teda Destiny’s Childi bändiliikmete Lucketti ja Robesoni lahkumises. Ka läks ta sel perioodil lahku oma lapsepõlvekallimast.
  • Alates 2002. aastast on Beyoncé olnud suhtes räppar Jay-Z-ga. Mõlemad muusikud on väga privaatsed ja nad hoiavad oma suhet avalikkuse eest eemal. Nad abiellusid 4. aprillil 2008. aastal New York’is.
  • Jay Z on Beyoncé elu esimene abikaasa ja elu teine poiss-sõber. Beyoncé on avaldanud, et sai oma esimese poiss-sõbra kui oli 12-13 ning jäi temaga ajani, mil oli 17. Naine on avaldanud, et päris tõsiseks suhteks seda pidada ei saa, sest koos ei elatud ning intiimsustesse ei laskutud. Pärast seda on ta olnud vallaline, kuniks kohtus Jay-Z’ga.
  • Beyoncé isa oli veendunud, et selleks, et neiu võiks laitmatult laulda ja tantsida, tuleb teha ka vastavat trenni. Lauljanna kasutavat seda nippi tänini – jookseb ja laulab. Lauljanna personaaltreener avaldas 2017. aastal Insiderile, et lasi lauljannal jooksmise ajal ette laulda terve oma albumi.
  • Beyoncé on kõige enam nomineeritud ja enim võite saanud naislauljanna Grammyde ajaloos. Ta on Grammy auhindadele nomineeritud 79. korral ning võitnud 28. auhinda. Muuhulgas on ta ka esimene artist, kes on olnud nomineeritud neljas erinevas žanris.
  • Ta peab mesilasi. Nimelt jõudis ta selleni tänu oma tütardele. “Ma tean, et see on suvaline fakt, aga mul on kodus kaks päris mesitaru. Mul on need olnud juba mõnda aega, nendes elab umbes 80 000 mesilast ja me teeme aastas mitusada purki mett,” on Beyonce meedias öelnud.

Kommentaarid puuduvad