Üllatav! Ivo Linna avaldas, mis on see lugu, mida abielluvad paarid paluvad kõige esimesena

Ivo Linna

Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas armastatud laulja Ivo Linna, kellega tuli juttu nii eesootavast suvest kui ka aina kerkivatest praamipileti hindadest.

Ivo on Muhumaa mees ja nendib, et on praamipiletite hinnatõusu näinud vaid kõrvalt, sest teda kui kohalikku elanikku see ei mõjuta. “Kiruda mulle meeldib. Ükskõik, mis ümberringi toimub, tuleb kiruda. Eks ma olen näinud solvunud repliike, aga majanduslikku poolt ma ei suuda hinnata, mille tõttu need nii meeletult tõusnud,” mõtiskleb laulja.

Koroonapiirangute leevenemine on Ivole toonud üsna palju tööd – pulmad, sünnipäevad, koosviibimised. Seetõttu sõidab mees maismaa vahet ligi kolm korda nädalas. “Vahel ma mõtlen, et püha essuke! Miks mul seda vaja on?! Samas ma tunnen ennast noorena ja mul on hea olla,” tõdeb ta, et jääb tihtipeale ka öösiti kontserdipaika, et vältida hiliseid sõitmiseid. 

Saatejuht Pille Minev uuris, kas Ivo üldse mõistab ise, millises legendistaatuses ta paljude eestlaste jaoks on. “Ma ei mõtle selle peale kunagi. Kui ma saan oma tegevusega kedagi aidata, kellegi elu paremaks muuta. Inimestel on igal ajal igasuguseid muresid, aga teate, kui tore on, kui keegi tuleb juurde ja ütleb, et minu muusika tegi ta terveks. Kas saab paremat kiitust olla!” tõdeb vanameister, et ka Ukraina toetuskontserdil esinemine võttis temal hinge härdaks ja tõi pisarad silma.

Lisaks avaldas Ivo, et kui teda on palutud pulmadesse esinema, siis tihtipeale palub pruutpaar esimeseks ühiseks avalooks “Suur loterii”. Miks? “Sest nad on saanud loterii peavõidu teineteise näol,” muheleb ta.

Kuula intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad