Reklaam sulgub sekundi pärast

Üllatav! Hugh Grant kaalus karjääri poliitikas, kuid loobus ühel kindlal põhjusel

CNN

Hugh Grant
Hugh Grant — FOTO: AFP / Scanpix

Briti näitleja Hugh Grant ütles, et kaalus kunagi karjääri poliitikas, kuid mõtles tänu poliitikutele osaks saavale pingele ja sõimamisele ümber, vahendab CNN.

Rääkides ajakirjale Entertainment Weekly oma rollist poliitilises satiiriminisarjas "Režiim", küsiti ekraanil poliitikuid mänginud Grantilt, kas tal on kunagi tekkinud mõte ka päriselus poliitikasse astuda.

Grant vastas, et arutas seda oma naise Anna Elisabet Ebersteini ema, endise Rootsi parlamendiliikme Susanne Ebersteiniga. Tema olevat soovitanud Grantil poliitikasse mitte minna, sest see tähendaks "hobustega kauplemist" ning poliitikutele osaks saav solvamine olevat "kujuteldamatu".

Näitleja meenutas ka, kuidas ta osales 2019. aasta Ühendkuningriigi valimiste ajal taktikalises hääletuskampaanias, et peatada Konservatiivse Partei tagasivalimine, öeldes, et ta kannatas ka siis hirmuäratavate solvangute all.

"Üllatav oli see sõim, mis tuli "paremalt". Ma ei tea, kas need olid tõelised inimesed või olid need robotid. Aga nad saavutasid oma eesmärgi. Nad on suurepärased selles, mida nad teevad. Ja see oli täiesti hirmutav,” ütles Grant.

Loe lähemalt SIIT.

Kommentaarid puuduvad