“Üksinda kodus” monarhide moodi? Pisike prints Louis jäeti kuninganna matuselt kõrvale

Prints Louis
Prints Louis. Foto: Richard Pohle / POOL / AFP

Eile, 19. septembril maeti kõige pikemat aega Suurbritanniat valitsenud kuninganna Elizabeth II. Matustel polnud näha aga prints Williami poega Louist, sest poissi peeti veel liiga nooreks. Seepeale tekkisid inimestel lõbusad teooriad, et pisike prints jäetigi Buckinghami paleesse üksinda.

Kuninganna Elizabeth II sark langetati esmaspäeva hilisõhtul privaatse tseremoonia käigus Windsori lossi kabeli kuninglikku hauakambrisse oma abikaasa prints Philipi kõrvale.

Williami ja Kate’i teised kaks last, prints George ja printsess Charlotte, olid matusetseremoonial ka koos oma vanematega kohal, ent noorimat poega ei silmanud keegi. Väidetavalt peeti 4-aastast prints Louist liiga nooreks, et kuninganna matusel osaleda ja jäeti selleks ajaks Buckinghami paleesse.

Kas ta sinna tõepoolest üksi jäeti, on sügavalt kaheldav, aga see ei takistanud monarhia ja kuningliku perekonnaliikmete fännidel ette kujutlemast, mida kõike prints Louis võis palees üksinda korda saata. Olukorda võrreldi suisa koomilise jõulufilmiga “Üksinda kodus”, kus samuti suure perekonna noorim liige Kevin kogemata üksi koju jääb ja seal erinevatesse sekeldustesse satub.

Fännid ühtlasi usuvad, et peamine põhjus, miks prints Louis matusetseremoonialt kõrvale jäeti, on tema ettearvamatu ja üleannetu käitumine. Nimelt oli tänavu kuninganna plaatinajuubeli pidustustel põhiliseks tõmbenumbriks just Louis, kes oma naljakate nägude ja jonnihoogude tõttu kogu tähelepanu endale tõmbas.

Vaata videost!

Kommentaarid puuduvad