Ukraina sõda pani Jaagup Kreemi maailma pärast muretsema: kellele seda vaja on?!

Jaagup Kreem

Kuidas on rääkida põletava suuga, mil ainus tõeline soov on tulist suud lämmatada millega tahes? Meelis Vill võtab ette avalikkusele tuntud persoonid, kes armastavad tulist tšillit, aga ka mõned, kes nii väga ei armasta tšilli maitset. Meelis esitab oma vestluspartneritele nende elu ühel haavatavamal hetkel valusaid küsimusi, millele on tavaliselt raske vastata.

Hullud Tiivad on kaheksa järjest vürtsikamate tšillikastmetega marineeritud kanatiiba. Iga uus amps on eelmisest tulisem, valusam, kuumem – see ongi Hullude Tiibade eesmärk – söö, vasta küsimustele, nuta ja tunnista patud üles. 

Seekord on külas muusik ja laulja Jaagup Kreem, kes on tõsine vürtsika toidu fänn. Küsimuse peale, kas ja kui palju hoolib Kreem enam teiste arvamusest või üleüldse populaarsusest, tõdeb mees, et aastatega on seda tunduvalt vähemaks jäänud. “Minu jaoks on see kuulsuse lagi käes. Praegu lähen Viimsis poodi ja mitte keegi ei tule nööbist kinni võtma,” sõnab ta.

Jaagupi hinnangul on maailm täiesti hulluks läinud – alates pandeemiast on meid tabanud üks kriis teise järel. “Nagu sellest oleks veel vähe, nüüd need tiblad hakkasid sõda ka veel pidama. Kellele seda vaja on? Ma olen väga mures maailma pärast. Ma mõtlesin, et ma saan oma elus olla nii, et ma Euroopas sõda ei näe,” tunnistab ta.

Vaata rohkem videost!

Kommentaarid puuduvad