Reklaam sulgub sekundi pärast

Ühe draama lõpp? Amber Heard tühistas apellatsioonkaebuse Johnny Deppi vastu

Depp ja Heard
Fotokollaaž: Scanpix

Kogu maailma silme all lõppes 1. juunil tuline kohtuvaidlus Amber Heardi ja Johnny Deppi vahel. Kuna Heard ei olnud algselt kohtuotsusega rahul, siis esitas naine apellatsioonkaebuse, mille ta nüüd tühistas.

Amber Heard avaldas 2018. aasta detsembris Washington Postis arvamusartikli, kus rääkis seksuaalvägivallast ja väärkohtlemisest. Kuigi ühtegi nime ta ei nimetanud, oli aru saada, et jutt käis Deppist.

Seepeale otsustas Depp Heardi kohtusse kaevata, sest too oli talle mainekahju tekitanud ja nõudis 50 miljonit dollarit. Heard esitas vastuhagi ja nõudis 100 miljonit dollarit. Depp teatas hiljem, et tema jaoks ei olnud asi kunagi rahas, vaid õigluse jalule seadmises ning nüüd jõudsid näitlejad omavahel kohtuvälisele kokkuleppele, kus Heard peab Deppile kümne miljoni dollari asemel vaid ühe miljoni dollari maksma.

Heard sõnas mõned päevad tagasi sotsiaalmeedia vahendusel, et otsustas apellatsioonkaebuse Deppi vastu tühistada, kuna ei suuda kolmandat korda sama teemaga kohtusse minna. Loe tema täispikka sotsiaalmeedia postitust lähemalt siit.