Reklaam sulgub sekundi pärast

Triin Lellep sai ootamatu pakkumise: võib-olla tuleb Eestist hetkeks ära kolida!

Joonatan Pärn

Triin Lellep sai Ameerika tuuril kiita endiselt Broadway staarilt.
Triin Lellep sai Ameerika tuuril kiita endiselt Broadway staarilt. — FOTO: Peeter Kontus

Lauljatar Triin Lellep saabus äsja tagasi kontserttuurilt USA-st. Triinu ettasted võlusid ookeanitaguse publiku ning kiidusõnu jagas ka Broadway superstaar, kes Lellepi Ameerikasse tagasi kutsus. Lellep kinnitab, et uuel aastal püüab ta vaadata välismaa poole ning võib-olla tuleb mõneks hetkeks ka Eestist ära kolida.

Triin astus oma Ameerika kontserttuuri raames üles Chicago, Washingtoni, New Yorgi ja New Jersey lavadel. "Seal juhtus väga ägedaid asju. Olin täitsa üllatunud, et minu kontsertidel oli väga palju inimesi. Näiteks New Yorgi kontserdil tuli minuga rääkima nüüd juba pensionil olev, kuid seni väga aktiivne Broadway superstaar," muljetab Triin.

Triin selgitab, et endine Broadway staar Lisa Carroll tuli lava taha ja ütles, et Lellepi lauluoskus on imeline. "Ma tänasin ja ta rääkis, et sa peaksid uskuma, mida ma sulle ütlen, sest olen endine Broadway superstaar. See oli väga äge. Tal on praegu erinevad projektid, kuigi ta on juba 80 või 90. Ta kutsus mind paari kuu pärast külla ja lubas rääkida Broadway elust."

Broadway staar Lisa Carroll (keskel) kiitis Triinu lauluoskust!
Broadway staar Lisa Carroll (keskel) kiitis Triinu lauluoskust! — FOTO: Erakogu

Endine Broadway täht ei olnud sugugi ainus tuntud nägu, kes Lellepi kontserti väisas. "Mul käis kontserdil Taylor Swifti ja George Clooney ilu eest hoolitsev meikar ja tema ütles ka, et pean jätkama Prantsuse šansoonide laulmist, sest need olid väga vinged."

Triin võib Ameerikasse naasta juba uuel aastal

"Sain päris palju kontsertide pakkumisi ja kutseid. Võib-olla tõesti lähen ja tegutsen uuel aastal hoopis seal. Täiesti ootamatult tulid põnevad kontaktid ja see rõõmustas mind. Sain maailmatasemel inimestelt kommentaare, kes tulid ise minuga lava taha rääkima. Nad ei olnud selleks sunnitud ega poleks pidanud tulema, aga nad valisid tulla," nendib Triin.

Triin Lellep plaanib uuel aastal vaadata välismaa poole!
Triin Lellep plaanib uuel aastal vaadata välismaa poole! — FOTO: Erakogu

Ta lisab: "Uuel aastal üritan vaadata välismaa poole. Võib-olla tuleb Eestist mõneks hetkeks ära kolida. Sooviksin vaadata välismaa poole ja nende võimaluste poole, mis seal tekivad."

Triin on pidanud Ameerikasse naasmise plaani osas nõu ka tulnukas Rohaaniga

Triinu sõnul on ta võimaliku Ameerikasse naasmise plaani läbi arutanud ka tulnukas Rohaaniga, keda kanaldab tema abikaasa Linus Kordes. "Rohaan ütles, et elu tuleb usaldada. Kui on põnevus ja rõõm kuhugi minna, siis tuleb seda teha ja kõik ülejäänud asjad jooksevad loomulikult paika."

Triin lisab: "Ta ütleb veel, et kui sul on mingi soov või unistus midagi teha, siis see on nagu tunnel. Ei ole nii, et on lihtsalt pime tunnel ja sa ei näe, kuhu lähed, vaid kui sul on unistus, siis tunnelis paistab valgus ja kui tunnelist läbi jõuad, siis see unistus on seal."

"Meil kõigil on võimalik teostada asjad, millest unistame, aga lihtsalt on vaja teha samme pimeduses, kus me ei näe, kuidas need tõeks saavad. Neid samme tuleb lihtsalt teha ja siis mingil hetkel tunnel lõppeb ja saabub valgus."

Loe ka intervjuud, kus Triin selgitab lähemalt, kuidas ta igapäevaselt abikaasa vahendusel tulnukas Rohaaniga suhtleb!