Traagiline! Üledoosi surnud “Eufooria” staari ema avaldas oma poja viimased sõnad

CNN

Angus Cloud
Angus Cloud — FOTO: Michael Tran / AFP / Scanpix

Menusarja “Euphoria” staar Angus Cloud suri selle aasta juulis üledoosi tagajärjel. Näitleja oli vaid 25-aastane. Tema viimased sõnad oma emale olid täis armastust, vahendab CNN.

“Ma armastan sind, ema. Sa oled parim,” ütles kadunud näitleja ema Lisa Cloud ajakirjale People. Ta sõnas, et poeg ütles talle surmaööl: “Näeme hommikul.”

Lisa ja teised “Euphoria” näitleja lähedased, rääkisid väljaandele tema viimastest päevadest.

Cloud, keda tema pere ja lapsepõlvesõbrad kutsusid Conoriks, leiti teadvuseta ema Lisa poolt nende kodust. Vaatamata katsele oma poega elustada, ütles Lisa Cloud, et ei suutnud enam midagi teha.

“Ma karjusin oma naabri järele, sest ma ei tahtnud teda üksinda jätta ja helistada 911. Hoidsin seda lihtsalt seni, kuni nad ta ära viisid,” meenutas ta. “Ma igatsen teda nii väga. Ta oli mu elu armastus.”

Alameda maakonna koroneri sõnul suri Cloud fentanüüli, kokaiini, metamfetamiini ja bensodiasepiini surmava kombinatsiooni tagajärjel.

“See hakkas aeglustama tema südametööd ja hingamist,” selgitas Lisa Cloud People’ile. “Ta väsis ära hapnikupuudusest. Kõik lihtsalt aeglustus ja lõpuks ta süda seiskus ja ta läks magama. Kuid ta ei tapnud ennast.”

Cloudi sõber Daniel Aguilera veetis Angusega koos aega tema elu viimasel õhtul, mil möödus ka nende fentanüüli üledoosi surnud ühise sõbra kaotusest kuus aastat. 

“Kaotasin kaks oma parimat sõpra fentanüülist põhimõtteliselt samal päeval,” ütles Aguilera. “Ma oleksin pidanud Conori juurde jääma. Ma ei tea, kuidas endaga elada. Aga ma olen õnnelik, et nad olid mu elus.”

“Eufooria” on nähtav Go3-st!

Kommentaarid puuduvad