Reklaam sulgub sekundi pärast

Traagiline! “Eufooria” staar suri vaid 25-aastasena

CNN

Angus Cloud
Angus Cloud — FOTO: AFP/Scanpix

HBO draamast "Eufooria" tuntuks saanud näitleja ja modell Angus Cloudi perekond on teatanud noore surmast. Angus oli kõigest 25-aastane.

„Pidime täna uskumatu inimesega kõige raskema südamega hüvasti jätma. Kunstniku, sõbra, venna ja pojana oli Angus meie kõigi jaoks nii mitmeski mõttes eriline. Eelmisel nädalal mattis ta oma isa ja võitles selle kaotusega intensiivselt. Ainus lohutus on teadmine, et Angus on nüüd taasühinenud oma isaga, kes oli tema parim sõber. Angus oli oma võitluses vaimse tervisega avameelne ja loodame, et tema lahkumine võib olla teistele meeldetuletuseks, et nad ei ole üksi ega peaks sellega üksi vaikides võitlema," kirjutasid nad.

"Loodame, et maailm mäletab teda huumori, naeru ja armastusega kõigi vastu," lisas ta perekond. "Palume praegu privaatsust, kuna proovime selle suure kurbusega endiselt toime tulla."

"Cloud tunnistati surnuks esmaspäeval kella 11.30 paiku kui kiirabi esmareageerijad Oaklandi tuletõrjeosakonnast kohale jõudsid," ütles tuletõrjeosakonna avaliku teabe ametnik Michael Hunt CNN-ile.

Surma põhjust pole veel kindlaks tehtud.

Cloudi läbimurderoll tuli 2019. aastal Fezco, armsa loomuga narkodiileri rollis, kes hoolis väga Zendaya kehastatud tegelasest, Ruest, HBO seriaalis "Eufooria".

"Meil on väga kahju kuulda Angus Cloudi lahkumisest," ütles HBO pressiesindaja CNN-ile. "Ta oli tohutult andekas ning HBO ja "Eufooria" perekonna armastatud liige. Avaldame sügavat kaastunnet tema sõpradele ja perele sel raskel ajal."

Vaata Angus Cloudi seriaalis "Eufooria" Go3 teleteenuse vahendusel!