Toomas Uibo jutustab uues etenduses oma elulugu: see on kõik tänu “Maskis laulja” saatele!

Toomas Uibo

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas Toomas Uibo, kellega räägiti nii lennundusest kui ka tema uhiuuest suvisest etendusest.

Uibo sõnul ei mõjuta Ukraina sõda lääne lennuliiklust kuigi palju, ent idapoole reisides tuleb arvestada mõningate komplikatsioonidega. Näiteks Helsingi – Seouli lend pikeneb sanktsioonide tõttu suisa neli ja pool tundi!

Sellel suvel etendub Palmse mõisa pargis muusikaline lavastus “Minul on VARI”. Tegemist on nostalgilise ajarännakuga 80-ndatest läbi ühe väikese poisi ehk Toomas Uibo silmade. “Kogu mu puhkus läheb selle alla,” naerab ta. “Ma usun, et sellest tuleb väga tore ja südamlik asi.”

Antud etenduse puhul on tegemist justkui Uibo elulooga, mis algab 70ndate keskelt ja jõuab tänapäeva välja. Uibo sõnul oli just “Maskis laulja” see, mis innustas teda uuesti muusika ja esinemisega tegelema ja enne seda poleks ta eluilmaski selliseid projekte vastu võtnud.

Etenduse autorid: Ott Kilusk ja Toomas Uibo, lavastaja – Kaili Viidas, kunstnik – Iir Hermeliin, muusikajuht – Maiken. Osades: Toomas Uibo, Mait Malmsten, Saara Pius, Hele Kõrve, Egon Nuter, Veikko Täär jt.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad