Reklaam sulgub sekundi pärast

Tom Hanks Ameerika presidendivalimistest: on põhjust muretsemiseks

CNN

Tom Hanks
Tom Hanks — FOTO: EPA / Scanpix

CNN küsis Ameerika näitleja Tom Hanksilt, kas ta on Trumpi järjekordse presidendiameti pärast mures. Hanksi sõnul on selleks põhjust küll.

Näitleja Tom Hanks vestles CNN-i saatejuhi Christiane Amanpouriga ning juttu tuli muu hulgas Ameerika tulevikust ja presidendivalimistest.

"Ma arvan, et lühiajalises perspektiivis on alati põhjust muretsemiseks," ütles filmi "Reamees Ryani päästmine" staar alustuseks. "Kuid ma vaatan pikemat perspektiivi ja arvan... Vaadake, meie põhiseadus ütleb: "Meie, Ameerika Ühendriikide inimesed, et moodustada täiuslikum liit." Selles täiuslikuma liidu moodustamise teekonnas on tehtud vigu."

Hanksi sõnul on Ameerikas üldiselt suudetud teha edusamme sellesama täiuslikuma liidu suunas. "See ei tulene kellegi nägemusest selle kohta, kellel oli õigus, kellel mitte või et kes oli ohver. See tuleneb tõe aeglasest sulandumisest tegeliku praktilise eluga, mida me lõpuks elame," ütles Hanks.

Kokkuvõttes jääb Hanks enda sõnul alati uskuma, et Ameerika Ühendriigid ja Lääne ühiskonnad, kes on omaks võtnud enam-vähem samasuguse demokraatia, ei saa muud, kui pöörduda õigele poolele.

Vaata lähemalt SIIT.