Reklaam sulgub sekundi pärast

Tohoh! Robbie Williamsi naine kurdab, et nende suhtes pole intiimsust just sel põhjusel

Foto: Scanpix
Foto: Scanpix

Briti suurim tabloidleht The Sun vahendab, et armastatud muusiku Robbie Williamsi magamistoas on kirelõõm vaibunud. Milles küll asi?

Selgub, et Robbie Williamsi naine Ayda Field sõnab väljaandes, et nende seksuaalelu on tõepoolest lausa surnud. Ayda süüdistab selles nende nelja last ja laulja norskamist. Ayda naljatas, et tal oleks parem magada oma abikaasast eraldi ja kasutada voodit ainult lauatennise mängimiseks.

"Mul on mõned sõbrannad, kes ütlevad, et magage lihtsalt eraldi tubades. Aga siis ma mõtlen, et jumal, siis oleme me oleme ametlikult lihtsalt toakaaslased," arutles naine ja lisab, et siis nad võiksidki olla lihtsalt nagu õde ja vend.

Ayda, kes on 2010. aastast muusikuga abielus, ütles ka, et suureks probleemiks on kujunenud tõepoolest ka superstaari norskamine. "Rob tõesti ka norskab häirivalt, mida näiteks meie tutvumise alguses ei olnud,'' meenutab naine. ''Ma löön teda vahel jalaga või lükkan. Mõnikord see töötab, aga siis ta norskab edasi,'' sõnas naine. Võib öelda, et ka superstaaridel on igapäevased mured, mis kõikidel teistel inimestel.