Tohoh! Brigitte Susanne Hunt viis oma riided kirbukasse müüki, hind paneb üllatuma

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3

Brigitte fännid, rõõmustage - nüüd on teil imeline võimalus riietuda nagu staar, sest Aasta meelelahutaja tiitliga pärjatud naine on viinud oma riided kirbukasse müüki. Üllatavalt küsib seltskonnastaar nende eest pea poole vähem, kui asjad algselt maksid.

Viimsi Kirbukas ja Komisjonipood postitas novembri alguses oma sotsiaalmeediakanalile fotod, kus antakse teada, et nüüd on võimalik nende juurest soetada endale riideid, mis kuulusid varem ei kellelegi muule kui Brigitte Susanne Hundile. Näiteks leiab sealt kleite, millega Hunt osales TV3 saates "Tantsud tähtedega", vestlusõhtutel kantud rõivaid ja ka kostüümi, mida Hunt kandis TV3 sügispeol.

Pöördusime kommentaari saamiseks kirbuka esindaja poole, kelle sõnul tõi Brigitte oma riided müüki neile just sel põhjusel, et kuna boksi rentides ei pea üksi klient ise oma riideid boksi panema ega sildistama, vaid seda tehekse nende eest. "Kliendile pakume teenuseks, et tema toob riided enda hinnakirjaga. Riided peavad olema korralikud ja pestud. Katkiseid ja kulunud riideid me müüki ei võta. Niisiis, enne riiete boksi panemist, aurutame, hinnasildistame ja pildistame kõik riided. Peale klientide tulekut, käime boksid kõik läbi ja vajadusel korrastame. Kliendile jäävad kõik tüütud tegevused tegemata," selgitab Viimsi kirbuka esindaja.

Brigitte viis kirbukasse müüki tantsusaate kostüümid, TV3 peol kantud Piret Kuresaare kuldse komplekti, enda raamatuesitluse kleidi ja palju muud. Kirbuka esindaja sõnul on Hunt enamus riideid kandnud üritustel või pildistamisel. Aga mis hinnaga neid osta saab?

"Müügis on tal need asjad enamasti poole hinnaga või isegi odavamalt. Ehk siis Piret Kuresaare komplekt ise on uuena peaaegu 500€ ning müügis on see meil 250 euroga," sõnab esindaja.

Selgub, et Brigitte on ka ise poe tihe külastaja ja alles kevadel soetas ta sealt endale riideid, sest toetab, et riided on ringluses. Ka tema toodud rõivad on klientide seas populaarsed. "Paljud asjad on müüdud, tema boks eristub värvide poolest. Kuna tegemist on siiski Eesti Aasta meelelahutajaga, siis on seda boksist ka märgata. Julged värvid julgel inimesel, kes ei karda eristuda!" rõõmustab kaupluse esindaja.

Vaata ka pilte Brigitte toodud riietest!

Vaata ka Brigitte tantsunumbreid saates "Tantsud tähtedega" teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad