Reklaam sulgub sekundi pärast

Tõeliselt stiilne või totaalne ämber? Räppar Doja Cat ilmus moešõule eriti šokeerivas riietuses

Doja Cat
Doja Cat — FOTO: Maria Alejandra CARDONA / AFP / Scanpix

Räppar Doja Cat kandis Pariisi moenädalal eriti omapärast riietust - nimelt oli lauljatar pealaest jalatallani kaetud punaste Swarowski kristallidega.

Doja Cat on varasemaltki tuntud oma julgete valikute poolest - näiteks otsustas ta mõnda aega tagasi kõik oma juuksed maha ajada, sest ta vihkas neid. 

Nüüd aga astus maailmastaar sammukese oma ekstravagantsete välimuste osas veelgi edasi ja pööras päid Pariisi moenädalal, kui ta punasele vaibale üleni punases kostüümis ilmus. Tema keha kattis 30 000 Swarowski kristalli, mille paigaldamine ja lõpliku välimuse saavutamine võttis lausa 4 tundi aega. 

Lisaks oli naisel seljas otseloomulikult ka punane kleit ja punased saapad. Doja Cati välimus on aga internetirahva kahte leeri löönud - osade hinnangul on tegemist tõelise kunstiteose ja pühendumisega, ent teised peavad seda koledaks ja maitselagedaks.

Doja Cat polnud sugugi ainus staar, kes Pariisi moenädalal oma valikuga üllatas. Nimelt kandis tõsielustaar Kylie Jenner musta kleiti, mida kaunistas hiiglaslik lõvipea. Tema riidevaliku tegi eriti huvitavaks seik, et seda sama kleiti kandis ka poodiumil kõndiv modell.  

Siinkohal on fännid aga palju kriitilisemad ja süüdistavad Jennerit lõvide küttimise propageerimises ja maitselageduses. 

Kommentaarid puuduvad