Tõeline luksus! Beyonce soetas koos räpitähest abikaasaga kalliduselt teise maja kogu Ameerikas

Jay-Z ja Beyonce.
Jay-Z ja Beyonce soetasid kalliduselt teise maja kogu Ameerikas! — FOTO: 2019 Invision / Scanpix

Keset Beyonce’i “Renaissance” maailmaturneed ostsid lauljatar ja tema abikaasa Jay-Z 19. mail väidetavalt Ameerika Ühendriikides hinna poolest teisel kohal platseeruva maja.

41-aastane Beyonce ja tema 53-aastane abikaasa Jay-Z ostsid TMZ andmetel 19. mail Malibus asuva mõisa lausa 200 miljoni dollari (umbes 185 miljoni euro) eest. Luksuslik 30 000-ruutmeetrine kinnistu asub kaheksa hektari suurusel nõlval, kust avaneb vaade Vaiksele ookeanile.

Kodu on projekteerinud Jaapani arhitekt Tadao Ando, kes töötab ka räpitähe Kanye West’i maja kallal. Tegemist on kõige kallima koduga, mis on kunagi California osariigis müüdud ja teise kõige kallima koduga Ameerika Ühendriikides.

Kodu projekteeris ja ehitas kunstikoguja William Bell, kes kulutas luksusliku mõisa ehitamiseks peaaegu 15 aastat. Majas ei ole mitte ainult ilmselt mitu basseini, vaid seal on ka massiivne sissesõidutee paljudele autodele.

See ei ole aga sugugi esimene suure hinnalipikuga maja, mille miljardäridest paar on Californias soetanud. 2017. aastal ostsid nad Bel-Airis asuva mõisa 88 miljoni dollari eest. Nüüdseks on maja väärtus TMZ andmetel üle 100 miljoni dollari.  

Allikas: Hollywood Life. Loe täpsemalt ja vaata fotosid Beyonce ja Jay-Z uuest kodust siit!

Kommentaarid puuduvad