Terminaatori suurkontserdil astus lavale ka kunagine bändiliige: see oli puhas rõõm

Star FM hommikuprogramm

Elmar
Elmar

Star FM hommikuprogrammis käis külas kunagine Terminaatori kitarrist Elmar Liitmaa, kes astus üles ka laupäeval toimunud Terminaatori suurkontserdil Saku Suurhallis.

“Nende vanade heade lugude mängimine on puhas rõõm,” ütles Liitmaa, et vahva ja mõnus oli taas kunagiste bändiliikmetega lava jagada.

Liitma sõnul kogemus tema jaoks väga põnev, aga kuna rahvast oli nii palju, siis sellisele suurele lavale astumine nõudis mehelt ka mugavustsoonist väljumist.

Elmar Liitmaa kuulus Terminaatori koosseisu 10 aastat. Ta lahkus bändist 2009. aastal ning meenutab lahkuminekut sõbralikult. “Ma olen seda intervjuudes enne maininud ka, et pigem oli asi selles, et ma väsisin ja põlesin läbi, et ei olnud mingi riiuga tegemist,” tõdes Liitmaa. 

Mehe sõnul oli ta peale bändist lahkumist umbes10 aastat muusikast eemal. “Ma mingeid projekte ikkagi ka tegin, et ega ma seda pilli päris põõsasse ei visanud,” meenutas Liitmaa muusikast eemal oldud aega. 

Liitmaa hakkas muusikaga taas tõsisemalt tegelema umbes 3 aastat tagasi. Ta lõi uue bändi Fööniks, kes töötavad tänasel päeval oma teise albumi kallal. “Tuhin ei ole kuskile kadunud,” ütles Liitmaa, et muusika on tema jaoks endiselt kirg. 

Kuula täispikka intervjuud Elmar Liitmaaga Star FM hommikuprogrammist

Kommentaarid puuduvad